menopauza-zle prežívam

Príspevok v téme: menopauza-zle prežívam
kata48

Od kedy nastala u mňa menopauza-cítim sa veľmi zle. Príliš citlivá, veľa rozmýšľam a uvažujem /často rozmýšľam o minulosti a dokonca v poslednom období na smrť, že už mám len pár rokov pred sebou/, často mi je do plaču, niekedy som aj výbušná, nemôžem pozerať ani romantické príbehy. Mávam i búšenie srca a dodť zvýšený pulz. Cítim sa zbytočná a nepotrebná. Mals som úplne inú povahu, priebojná, sebavedomá a ničoho som sa nebála. Vie mi niekto čosi poradiť? Dakujem.

borovica

Neviem prečo to tak prežívaš. Existuje veľa prípravkov na prírodnej báze, ktoré ti môžu pomôcť a budeš sa cítiť dobre. Vyskúšaj rôzne čaje napr. medovku, meno tea čaj z výťažkov ďateliny, tieto pôsobia aj na ukludnenie. V lekárni je veľa prírodných preparátov, ktoré ti môžu pomôcť.

delphia

v sekcii OSTATNE su otazky na RNG. tam najdes velmi cenne rady ohladom doplnkov vyzivy aj v menopauze. preluskaj si to.
drzim palce. pomaly aj mna caka to "neslavne" obdobie v zivote zeny...

neva

berieš niečo? určite by to chcelo užívať nejaké prípravky, najlepšie na prírodnej báze. Mám na mysli niečo takého -odkaz odstránený-
na každý problém existuje riešenie