Navod na oral-sex

kizy

Ja sa vzdy citim pri tom tak trochu zvlastne.Neviem si zvyknut,ze sa mu mam pri tom pozerat este aj do ociek.Hlavou mi vtedy prechadzaju myslienka,ze co ak to vyzera smiesne a podobne veci.Predsalen je to trosku netypicky pohlad na zenu.:)O to horsie,ked ja sama neviem ako pri tom vyzeram.:)

ronaldo

cica555: jasne, ze sa to chlapom paci!
vidiet zensku ako sa hra s penisom v ustach je strasne vzrusujuce...tak sa neboj, ze vyzeras jak debil - on si bude aj tak mysliet, ze vyzeras ako bohyna :)

vydlicka

No, ja to este tak dlho nepraktizujem, takze sem tam mi pomoze. Tiez sa pri tom citim ako somarik, ale milujem ten pocit, ked sa na mna potom tak krasne usmeje. A este sa mi zda byt zlate, ze sa mi nechce spravit do ust, aj ked som mu to dovoila. Zevraj mi nechce pospinit ustocka :0)

kizy

Pravdupovediac sa aj ja citim dost nesvoja ked sa na mna chlap diva co a ako robim..:)..ten pohlad na mna zhora sa mi nezda prilis pritahujuci...:)

cica555

ehm ja si myslim ze pri fajke vyzeram vzdy ako "DEBIL".Najradsej by som chalanovi zaviazala oci =D nech sa nepozera na mna..chalani,vam sa to paci ked sa mozete pri fajke na babu pozerat?

tralala

1123: Ako mozes povedat ze fuj??? to na cloveka ktoreho lubis povies ze fuj?? Ale tak kto vie, ak ma nejaky chalan tam dolu "tvarohacika" tak to je potom ina rec....

suzzie

ten moj ma rad ked mu zovriem cele vajcia dlanou a prichytim ich o koren penisu...a ked ho mam v ustach a beham hore dole tak to iste aj jazykom robim popritom.... a nenormalne ho naserie ked si na ruky natiahnem samodrziace silonky a a robim mu to s tymi silonkami..vraj je to strasne jemne a prejimne na zaludi..a vraj to nezadieraô....tak mu nebudem protirecit ked sa mu to paci:)