90 dňova diéta - začíname od 12. 1.

melooonnn

AHOJTE :) mam otazku... mam velku chut na OVSENE VLOCKY dnes... len som si neni ista ci sem patria , mam uhlohydratovy den a chcela by som si ich dat... popripade s cim ste si ich davali? dakujem :)

mija80

Ahojte no po dlhšej dobe opäť píšem. Ako sa vám darí po ukončení diety? No mne sa sari celkom dobre pokračujem ďalej. Budem rada keď sa niekto ozve ako sa mu darí.

mija80

Jeeeeeeeeeej som šťastná veľmi včera som sa vážila a schudla som 4 kg. Mala som 74kg na začiatku a teraz mám 70kg. Viem vám sa to zdá málo, ale pre mňa je to super. Hoci držím 90 dňovú dietu, ale aj s prehreškami tak som šťastná a vidím to na mojich veciach v skrini. Musím si nakúpiť nové veci, lebo všetko je na mňa veľké. Je to super pocit. :DDDDDD A ďalej pokračujem v tomto stravovaní. Napíšte ako sa máte, budem rada. Ahojte

mija80

Ahojte ako sa máte? Ja sa nemám až tak moc fajn, pretože sa mi rozrastá zub múdrosti a strašne ma bolí sánka. Nemôžem ani poriadne jesť, len pijem. :-( Pokračujem ďalej v diete už sa mi to kráti, ale hovorila som, že by som rada pokračovala.

lesslie

noo ja neviem, ci budem pokracovat aj potom...idem sa vydavat, tak to bude velka zmena po diete :))) a potom asi nabehnem na pokracovacku a po nej uvidim..akosi ma prestava bavit tato dieta...stale tak potajomky vymyslam, ale nezhresujem :)) uvidime :)) no ale tento druhy mesiac bol slaby velmi.. :((ale sak aj to kilecko a pol tiez potesilo :))

mija80

Ahoj Lesslie som rada, že si napísala. Môj druhý vodný deň prebehol ako ten prvý, čiže v pohode. Cítim sa fajn a myslím, že v tej diete budem pokračovať aj po skončení tých 90 dní. Už som si na to zvykla, na ten spôsob stravovania.

lesslie

ahoj mija80, ja som na dietke od 15.01. a zajtra ma caka vodny den, hadam to zvladnem :)) tento druhy mesiac bol otrasny...ani kilo dole, len pred dvoma dnami konecne zopar gramikov...aj tebe to stoji ci ako?? normalne som chcela dietu prestat drzata dat inu, no na druhy den mi zlizli gramy tak pokracujem...vazim sa kazdy den, a ani ma to neznervoznuje, len sa viac snazim potom... tesim sa hrozne na meranie, lebo po prvom vodnom dni som na stehne schudla 11 cm a na bruchu 4 cm co je pre mna uplne skvele :))
dufam, ze ti nevadi, ze som sa ti vyspovedala :))
drzim palce :) a ako prebehol vodny den?

mija80

Ahojte Jessika a Inocka, konečne už niekto napísal. Som veľmi rada. No ja tu dietu držím od 12. 1. Mala som aj prehrešky, ale stále som pokračovala v diete. Neviem koľko som schudla, lebo nemám váhu. Možno to je dobré pre túto dietu, pretože sa nevážim a neznervózňujem sa, že som neschudla. Určite som schudla, pretože všetky nohavice a rifle sú na mňa veľké. A som rada. Už som dokonca obliekla sukňu, ktorú som nemala na sebe asi 8 rokov. Moja problémová partia sú boky. A z nich dosť ťažko idú dole, ale idú pomaly. Keď som sa poslednýkrát merala tak mám o 4 cm dole. A k diete, na začiatku som bola strašne hladná myslela som si, že to hneď vzdám, ale keď som cítila hlad tak som pila. Teraz je to v poriadku a zisťujem, že už jem menšie porcie ako na začiatku. 10. 3. má čaká druhý vodný deň tak som zvedavá ako to zvládnem, prvý som na moje veľké prekvapenie zvládla bravúrne. Tak som bola na seba hrdá. Tak prajem vám veľa šťastia a nevzdávajte to.

inocka

ahoj mija80
ja som začala presne 20.1. Az na par malych prehreškov to ide celkom fajn. zatial mam 9kg dole, ale mam pocit, akoby sa za dva tyzdne vaha o nic moc neposunula. akurat tu hladam nejaku inspiraciu na jedlo,lebo uz mi dosla fantazia. V podstate podla knihy vôbec nevarim. Akurat , ovocia uz mam plne zuby (-: Ale dá sa. Si tak asi najbližšie ku mne, čo sa týka začiatku diety, tak ak ti nevadi, by sme si mohli vymienať svoje napady na varenie a hlavne tie pokroky. Ja som sa pokusala aj maminu do toho dostat so mnou. Ale vydrzala len 6 dni, a potom to vzdala. Ale pred dvoma dnami sa pripojila, ked videla, ze obleciem uz veci, ktoré som dávno na sebe nemala. Tak hurá do toho, a neboj, ja idem dalej, a nemienim to vzdat. Zacala som na váhe 92kg. Hrozné čislo, ale chcem to zmenit. pa a napis ako sa ti dari.