90 dňova diéta - začíname od 12. 1.

mija80

Môj jedálniček na dnes:
R: 2 jablká
O: 1 fileta s paradajkovým šalátom a ľanový rožok, polievku som nepila
V: práve som dojedla zeleninový šalát(čínska kapusta, paradajka, kúsok kapie a kyslá uhorka) celkom to bolo dobré. No a zachvíľu idem na bicykel.
No a na zajtra si urobím zemiačky s kyslou kapustou mňam :-)

lejla777

ja sa zial nemozem zmerat,lebo teraz nemam pri sebe meter, som mimo domu,ale okolie si schudnutie vsimlao, co ma ohromne tesi :)
ked pridem domov tak sa odvazim aj pomeriam, som zvedava :)
dnes na ranajky pomaranc a obed budu asi kur.prsia :)..tesim sa
a k prehreskom, ja som mala obcas nejake, take krziy,ale neboli to nejako zavazne, ze by som sa dojedla a bolo by mi z toho zle, len som si napr.z nieco uzobla a v ten den som to nemohla,ale neberiem to tragicky :)...chcem pridat k tejto diete aj pohyb,lebo doteraz som nan nemala cas. Cez vikend sa chystam na plavaren, tak sa tesim :)

mija80

No dievčatá som sa seba dnes veľmi pyšná, zvládla som to! :-)
Teraz som sa odmerala a mám o 4cm z pása a z bokov 2cm dole. Chcela som viac z bokov zhodiť, lebo boky sú moje problémové! Priznávam mala som prehrešky a cez víkendy ma nútila mama jesť normálnu stravu. Niekedy som zjedla inokedy nie. Ale povedala som si, že od vodného dňa budem dodržiavať dietu prísnejšie. Potrebujem zhodiť najmä z bokov! Cvičím na stacionárnom bicykli po 30 min. každý deň okrem víkendu. Neviem či je to málo alebo veľa poraďte.
8ala8, lejla777 odmerali ste sa?
Ja som sa len odmerala, nevážim sa, lebo nemám váhu. Tak napíšte aké sú vaše výsledky.

lejal777

ahoj mija80,
no v pohode, ja som dnes skoro cely den lietala po skole a po obchodoch, drzim sa a som na seba pysna :)...zajtra budem mat asi kuracie masko :-P

merien:-)

vsetkym babulkam drzim palce pri 90 dnovej diete....ja by som to nazvala pri novom zivotnom style...a poradim,nemajte ziadne zasoby roznych jedal,potravin,makrt doma...tak sa vyhnete pokuseniam :-)paaaaaaa

mija80

Ahojte Lejla777 a 8ala8 tak ako prebehol ten dnešný deň? Ja som sa držala. Zatiaľ a pevne verím,že až do konca dňa. Hoci keď si pomyslím na chladničku plnú dobrôt... :-) Radšej som ani nechodila do kuchyne, len keď som si išla urobiť čaj. Keď mám pravdu povedať tak ani nie som hladná, vždy keď pociťujem hlad tak sa napijem. Už, aby bolo zajtra. Dám si asi filé.

lejla777

ahoj mija80..uz len ty si tu asi zostala ako vidim, ostatne baby sa vobec neozvu, no zajtra bude nasa skuska :D...mne zajtra zacina semester, tak bude dost toho a snas rychlo ubehne ten den :)
moj jedalnicek : R:jablko
D:nic
O: salatik ovocny :)
O:este neviem
V: asi si dam kalerab

vierrka

ahojteeeee... Baaaabyyy ja idem od zajtra na 90 dnovku, nachystla som si salatik so syrom, a to bduem cely den papat tak som zvedavaaa, drzte palce, a dufam ze nevadi ked bduem sem tam aj ja prispievat :)

mija80

Ahojte baby, tak zajtra je ten deň "D"
Dúfam, že to vydržíme. :-)
Dnes som mala:
R: 2 jablká
D: nič, nebola som hladná
O: hruškový kompót bez šťavy
o: možno hrozienka alebo orechy
V: ešte neviem
Tak držím palce na zajtra. :-))))))))