Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi suche vlasy

eliz23

Prírodné prípravky sú najlepšie.V drogérii vždy hľadaj aspoň také bez silikónov aj ked tam nič moc nemajú.Tieto prírodné prípravky bývajú často drahé takže si nejaké masky spravím radšej sama doma.Najlepší je kokosový a olivový olej, ricínový som neskúšala ale vraj je tiež dobrý.Do toho môžeš pridať žĺtko,avokádo...na nete je veľa receptov aj jednoduchších.Taketo masky používam 1-2x do mesiaca.Ked už si chceš niečo na tie vlasy kúpiť rovno hotové tak stránky, ktoré som odskúšala: 100%pure.sk

zuzi74

Na suche vlasy bez lesku, s lupinami, taktiez kucerave vlasy doporucujem vlasovu výživu s kokosom a čiernym ricínovým olejom. Vyziva je prirodna bez silikonov, parabenov a mineralnych olejov.

PetkaV12

Ja s mamkou už dlho používame tuto masku notino. sk/loreal-professionnel/mythic-oil-vyzivujuca-maska-pre-silne-a-nepoddajne-vlasy/ od Loreal profesional a strasne krasne vonia :) kupovali sme ju kedysi este v kadernictve ale tuto je lacnejsia

kralovna_12

Ja mám tiež velmi suché vlasy, ale čo je zvláštne že rozštiepené- poškodené naozaj nie su, len su proste suche, elektrizovane bez života :/

ANGEL-DEMON

ja si robim zabal kokosovy+ricinovy olej+žltko = na pokožku hlavy na končeky.... no ale ako som písala treba podstrihavať každe 3 mesiace, lebo ked nepodstrihavaš vlasy sa dalej štiepia a štiepia.. najlepsia je pravidelnost, na ktoru si vlasy zvyknu že potom sa prestanu aj lámať.. bez nožničiek to nejde.... žiaden taký zázrak neexistuje... ja mam už vlasy so pol chrbta, o rok toho času b som už mohla mať po zadok, no ale chodim sa pravidelne pekne podstrihnuť...
stačí 1 cm.. do mesiaca je nazad...
a odporučam aj ja ten REVALID je to super... aj teraz som nechtiac schudla 3kg lebo mam fyzicky naročnu prácu, hned mi zacali vlasy padať, nasadila som revalid len 1TBL rano-večer a ani mesiac neprešiel a už som videla rozdiel že mi prestali padať...

bee_1

mne konkretne pomohol o,livovy olej :) a kombinovala som ho s tabeltkami revalid a aj sampony od tej istej znacky je to taky mensi zazrak aj kokosovy aj olivovy olej vykskusat treba :) teraz maju akcie -odkaz odstránený-

forgi

na strasne znicene vlasy som kombinovala loreal sampon na farbene vlasy s kondicionerom pre poskodene vlasy :) konkretne www.parfums.cz mne to pomohlo

Silva P.

Domáci recept by som ti poradila kvalitný olej a vajíčko. Osobne som na to nikdy nemala odvahu :) Radšej by som volila kvalitnú kozmetiku. Mne pomáha regeneračná maska od Dove, ktorá obsahuje arganový olej a krásne vlasy ozdraví a zvláční: -odkaz odstránený-. Hlavné je to nepreháňat s žehlením a odfarbovaním.