MILENKA

takowo

anonym girl TY MAS KOLKO 15 ROKOV KED SI MYSLIS ZE ZIVOT JE RUZOVY? A KTO RUCA RODINY? MILENKY? ALE KDEZE TO MANZELKY SU TIE KTORE NEDAVAJU DOST ADRENALINU DO ZIL. S POZDRAVOM.

anonym girl

valievalo-kto je dementny? prosim ta precitaj si vsetko co tu bolo pisane..mne zostalo az zle.. a to hlavne z tej dotycnej co klame ''najlepsiu'' kamaratku a chrape s jej snubencom.. ano aj tej chalan je na vine.. ale zeny by mali drzat vzdy spolu a este k tomu ak su najlepsie kamosky !!! ata co chrape so zenacmi si asi neuvedomuje ze ruca rodinu a berie zenam ich manzelov a detom ich otca..

ksl-este k tebe sa vratim.. mi ich nesudime.. iba lutujeme lebo su to obycajne zufale chuderky ktore sa na nic ine a lepsie nezmozu iba dojebavat inym ludom zivoty.. a este nieco.. mi im aj radime aby to nerobili.. ale komu niet rady tomu niet pomoci.. debilovi nevysvetlis..

kikinka20

No prečítala som si všetko a súhôasím s poľutovaním so Summer, anonym girl a akozeeee, neviem ľudia, ale keď sem prišla o radu pýtať tak by položila normalnu otazku z ohľadu ETIKY. Napr. Bože vyspala som sa s nejakym manželom a chcem sa napraviť alebo niečo také. Ale ľudkovia ona sa chce vyspať s ďalším čo je myslím si trošku choré a dokonca s jeho bratom taktiež ženatým. No neviem ale to som tu jediná ktorá si to prečítala poriadne?Ohľadom čoho chceš radu, - bratskej žiarlivosti? sisi vedomá akú dementnú otázku si položila? Zamysli sa nad sebou dievča. tie dievčatá s ktorými som súhlasila to už povedali za mňa.

ksl

To neznamená,že obhajujem Logiu, ja si len myslím, že tu majú písať ľudia,ktorí jej vedia poradiť k veci,ktorú sa dotyčná pýta, a nie sa tu navzájom osočovať

kikinka20

No keď to nevadí tamtemu bratovi tak prečo nie? Ale chuderky tie ženy, budú mať o čom kecať, nech sa ti nevyhodí vyrážka potom z toho ohovárania keď na to prídu-čo sa raz určite stane. :P

ksl

Bez špiny niet čistoty... Mám dojem,že toto fórum je na to,aby sa ľuďom radilo v ich problémoch. A nie na vyjadrovanie svojich postojov k niečomu čo sa nám nepáči. Nikto nie je oprávnený súdiť iných život.

akozeeee

niekto - to je fakt pravda..a toto mi nevyhovori nikto, ze by sa dal niekedy zlomit..lebo poznam ho velmi dobre, tu povahu, rozmyslanie, jeho zasady..