zasnubny prsten

jancovka

Žienky včera večer sme sa bavili s priateľom že by sme náš vzťah už mohli posunúť ďalej. Tak sme premýšľali nad takou zásnubnou oslavou že tam by sme to oznámili aj rodičom a kamošom. Prsteň sme zatiaľ nepozerali, tak by som bola rada keby som našla tu nejaké tipy a triky od vás skúsenejších :)

janulienocka2

syliwiana a nebojíš sa skôr že kvôli tomu že ako píšeš že ste odlišné že by si jej nevybrala dobre? No byť tebou obrátim sa na nejaké zlatníctvo kde ti budú vedieť úprimne poradiť. A kedy majú mať svadbu? Aby to nebolo že hrr hrr.

syliwiana

No baby, ja potrebujem poradit mojmu bratovi. Chysta sa poziadat o ruku je priatelku a kedze sme si my dve k sebe sadli i ked sme kazda rozdielna, chcem aby to bolo pre nu nezabudnutelne a aby sa jej ten sperk na prste vynimal, aby bola cela dojata z toho. Ona je taka trosku hanbliva, taka skromna, citliva, nezna.

bereka

veva prosim ta a vies mi to nejako priblizit ze ako vam vyhoveli? ja som videla ze maju nejake tie prstene na vyber, no ked sa mi nieco nepaci tak co mi to vedia zmenit/zamenit? neviem si to celkom predstavit.

emaniala

my sme zasnúbený už štyri roky, jasné plánujeme svadbu a veľkú keďže naša rodina sa má k sebe dosť blízko.mali sme tak aj zásnubnú párty, všetci si chválili, no a nevedeia sa už dočkať kedy sa budeme brať. zaujímalo by ma dievčatá na čom by ste šetrili a naopak kde by ste sa "rozdali".

patrici77

veru aj tie nase zasnuby uz su v nedohladne a svadba to iste. kto by to bol povedal ze ten cas takto rychlo leti. esteze si nosim na ruke pamiatku na tieto dva uzasne dni v mojom zivote :)

smialala

ja si na zasnuby uz ani nepamatam bolo to dost davno, ako aj svadba. dufam ze si budeme moct tento nas svadobny den este raz zopakovat aj ked mozno nie oficialne, ale ze vymyslime nieco originalne, kde sa zideme opat cela rodina a dobre sa zabavime

mantika

no ja som rada ze som vobec nejake obrucky mala kedze vsetko bolo strasne na rychlo a to este viac som stastnejsia ze mame tie svoje vysnivane, lebo s nimi som teda neratala uz vobec, kedze niekde trva vyroba dost dlhy cas a hlavne ked su dovolenky ci sviatky.

veva36

my sme to so snubakom riesili po vzajomnej dohode, nech nie su potom opletacky s vymenou, ale nech je vsetko na prvy raz ako ma byt a takto isto sme to riesili aj s obruckami v 3D Zlatnictve. nemame co vytknut, dolezite je ze vyhoveli poziadavkam aj mojim aj manzelovym nakolko my mame niekedy problem sa zhodnut v jednom uplne rovnakom nazore. takto tam mame kazdy kusok zo seba.

taziarka

tak sto ludi sto chuti, moj partner vie co mam rada, ako jasne upresnili sme si to aby sa trafil aj do velkosti prstena neskor, no cakam ze s tym pride sam od seba. asi by ma sklamalo keby ma len tak vzal do zlatnictva a "tu mas, vyber si".