zasnubny prsten

janulienocka2

Tak záleží akú máš predstavu. Dnes je tých možností veľké množstvo a poviem ti, že mne sa na jednej strane toto aj páči, že máš možnosť si vybrať, aby sa tebe páčil.

hamula

Ahojte, prosím pomohli by ste mi s výberom zásnubného prsteňa? Drahý mi povedal, že bude rád keď si vyberiem aký ja chcem, aby sa mi páčil, aby sme neriešili, že sa mi netrafil do vkusu a tak podobne. Ale po pravde, čo lustrujem zatiaľ po nete, tak nič ma nejako neoslovilo :/

Neeo

VY TUPCI, CITAM TO TU CELE A VOBEC NIKTO NENAPISAL ODPOVED NA OTAZKU !!!!!!! POTREBOVAL SOM TO VEDIET DNES. TAK TEDA DIK, VY CHVALENKARI A KECALKOVIA...

Neeo

VY TUPCI, CITAM TO TU CELE A VOBEC NIKTO NENAPISAL ODPOVED NA OTAZKU !!!!!!! POTREBOVAL SOM TO VEDIET DNES. TAK TEDA DIK, VY CHVALENKARI A KECALKOVIA...

prasky

elle, ked mas malicky diamantik, to je len "prach" z velkeho...Nema nejaku specialne velku hodnotu. Moja cisto zlata obrucka je dvakrat drahsia ako trochu tensia obrucka s deviatimi diamantami...S velkostou diamantu stupa aj jeho cena, ale nie priamo umerne. Dva polkaratove diamanty nemaju hodnotu jedneho karatoveho. Kolko karatovy je tvoj?

RNG

champagne farba je hnedozlta, canary ostrozlta, a mozu byt od velmi bledomodrych(naznak) az po tmavomodre= farby morskej vody.
Inac aj ine farby existuju v prirode, ale su extremne vzacne, mozno jeden z 10 tisic diamantov ma tieto vzacne zafarbenia. Mnohe sa dnes ale produkuju procesmi oziarenia alebo tepelneho spracovania.
www.fancycolordiamond.net

RNG

kazy v diamante su poruchy v krystali, ktore je vidiet 20x zvacsujucou lupou.. Farba, lesk a brusenie(tvar) su dalsie urcujuce faktory na cenu.
Zlte(canary a champagne) ci modre diamanty nemusia byt nevyhnutne lacnejsie a nepoovazuju sa za "kazove". Prirodne modre(teda nespracovane) maju ovela vyssiu hodnotu , nez biele.
Dnes predavaju aj cietne, ktore sa niekedy povazovali za priemyselny odpad, tj pouzitelne len na priemyselne ucely.

......

verímverím to tehotenstvo nebolo náhodné obaja sme to chceli takže tým nechcem povedať že som otehotnela len preto že pred 20 rokmi neboli dostupné také ochranné prostriedky ako teraz.Boli hoci nebola taká informovanosť.Boli sme obaja zabezpečený dostali sme od štátu byt a tu toleranciu som nemyslela akože tolerovať nejaké neduhy.Samozrejme v kombinácii s dôverou je úplne super