sex

iv

lencsika: nemusis si preto, robit velku hlavu. Je vela zien co dostane orgazmus az vo vyssom veku a niektore ho nedosiahnu nikdy. Ja mam tiez problem s dosiahnutim. Aj ked som ho uz par krat mala, ked ho chcem znova, tak on nepride. To znamena, ze ho tiez nemam casto a vtedy ked som ho dosiahla tak ani neviem ako. S tym, ze org. zacina z nejakych podnetov v hlave mozno mas pravdu, lebo asi 3x som dosiahla org. v spanku. Podla mna chce to nejaky cas a trpezlivost a on raz dorazi. :-)

lencsika

akoze ja sex mam naozaj rada,je to pre mna vzrusujuce, nemavam bolesti..ide skor asi o to uvolnenie, hlavne teda psychicke..niekde som citala ze u zeny zacina orgazmus v hlave..a naozaj to tak je..lebo sak telo dostava podnety ale vysledok nepride.. ja osobne masturbujem..ale s priatelom to skratka niak nejde. aj ked to skusa on.ci uz je to jazyk alebo ruka..naozaj ma to vzrusuje je to prijemne ale to vzrusenie nema konca. rozmyslala som ze zajdem aj za sexuollogom alebo niekym takym len neviem zas ci to je az tak vhodne.sla by si ty alebo skusala dalej niakou meditaciou uvolnit mysel? vacsinou som predsa len taka napata.hovorim ale ze sa skor bojim o to ze partnerovi to uz bude neprijemne.mysli ohladom seba a tohto dost negativne a mysli ze je v nom chyba.a to je dost zle potom.

iv

lencsika: pricin preco nemozes dosiahnut orgazmus moze strasne vela. napisala si to velmi strucne, tak tazko povedat v com je problem. skus to viac opisat, hlavne to ci: mas rada sex, ci sa vies uvolnit, ci nemas pocas milovania bolesti, ci nie si v strese, ci nemas nejake ine problemy, ci si uz sama masturbovala....potom sa skor da odpovedat preco. ja som dosiahla orgasmus zatial iba klitorialny a na tom vaginalnom s mojim priatelom trpezlivo pracujeme. musis si uvedomit to, ze je skor dolezite mysliet na to ako ti je prijmne, nez na to ci ho dosiahnes alebo nie.

lencsika

ahoj iva,chcela som sa s tebou poradit o orgazme.mam 20 a mam 2 roky priatela. spavame spolu ale co sa snazime to sa snazime nemozem zazit orgazmus.mojho priatela to vlemi mrzi a bojim sa aby ho to nedemotivovalo pri nasich spolocnych chvilkach. neviem uz co mam robit alebo na koho sa obratit.

deep

mne na peniazoch nezalezi,ja viem ze sa koli mne nerozide aj ked mi to stale hovori,Nedokazem ho opustit ani on mna sme na seba zviknuty boli sme aj na dovolenke v chorvatsku ale druhej strane citim ze ma ma rad ze ma nedokaze opustit aj keby sme sa rozisli nikdy na neho nezabudnem lebo kazucky den idem okolo jeho domu a to sa neda odiste mi prosim