žiarlivost alebo mam na to žiarlit??

Príspevok v téme: žiarlivost alebo mam na to žiarlit??
miska31

Ahojte na pokeci som spoznala jedneho muža,pišeme si a je to dobre medzi nami.Asi sme sa doseba zalubili on to povedal a u mna je to take podobne,ale je tu problem že ked ja odidem z netu tak on tu ostava a potom rozmyšlam o čom si pisal zo ženami.Je sympaticky a dost pekny takže sa ženam pači a ukladaju si ho do priatelov,a ja žiarlim.On mi povedal že inu si nejde hladat lebo mna lubi,že sa mu velmi pačim a že ma chce.Ale ja sa bojim že aj tak si najde inu,nechcem ho stratit.Ako sa toho zbavit??

mono

ja som si na pokeci nasla manzela... tak sa uz tolko neohanajte zarucenymi spravami o uchylom na nete... lebo ti uchyli aj ziju a chodia po svete, pracuju... ktora z vas vie, ci takeho jedneho nema doma hm ???
ja som si na pokeci nasla lasku a ini sposob ako tam sa stretnut by asi nebol.. sme z inych miest...
on je druha polovica druhej duse.. kto to zazil vie o com hovorim, kto nie, nech sa kludne trapne smeje... v kazdom ohlade nenamotaj sa hned.. iste veci si treba preverit......

inga123ko

a toto su tie naivne babenky co sa zoznamuju cez pokec,namota ich uchyl ,potom znasilni alebo este horsie,nieco podobne sa stalo v PE.

musska

no ked mas viac ako 20 a mas dve deti, by sa cakalo, ze obdobia naivity mas davno za sebou a sa ti aj cudujem,lebo nevies co je laska. Pokec je jeden velky bordel kde je mozno 20 000 ludi, ale 40 000 identit. Fakt sa ti cudujem, som si myslela ze mas hlboko pod 20. Davaj si pozor, aby si na neho nedoplatila, lebo toto nieje vobec seriozne.

katkaxxx

pockaj, toto je nejake vtipne :D aj si sa niekedy v zivote s nim stretla?? :D pojem "laska" sa v dnesnej dobe chape akosi zvlastne :D

miska31

Budete sa smiat ale mam viac ako 20 a mam 2deti som sama s nimi mala som 5r vztah ktory skončil syn je tak troška postihnuty ale da sa to a preto sme sa ešte nestretli.on o tom všetkom vie

xyz

a co si myslis,ze na co ta k sebe volal,aby ste hrali karty?no kolko to mas rokov,urcite nie viac ako 20 a daj jeho nick,my ti ho preverime

miska31

stretnut keby to bolo na nom tak už by sme sa lebo chce sa stretnut pozval ma k sebe.a napišete emu ide o sex,keby mu asi šlo osex tak sa nezdržiava so mnou asi