Bolest zadku, bedroveho klbu

Príspevok v téme: Bolest zadku, bedroveho klbu
bolestivy

Dobry den, ospravedlnujem sa za nazov temy, ale neviem ako to presnejsie nazvat, objavily sa mi bolesti na pravej strane sedacieho svalu, v urovni ako zacina zarez zadku, blizsie ku bedrovemu klbu, bolest trva uz 2 dni, som po operacii zlcnika, a akutnej pankreatitide, mam dietu, 7 dni som neprijimal vodu ani potravu, zavedena sonda do zaludka, uz v nemocnici som mal bolest v tej oblasti, prelezaniny, lezal som doslovne na kuse zeleza v ohybe postele, no po prepusteni z nemocnice 2.1 mi bolesti sa neobjavili, mal som modriny, mam aj teraz v tej oblasti ale uz len slabo, no pred 2 dnami sa mi to vratilo, nemozem lezat, v noci tie bolesti su hrozne, ako keby ma natahovali, cele noci presedim a zaspim v sede, ta bolest je len v tomto okoli, ale vyzaruje uz aj na druhu stranu, boli ma z toho stehno aj chodidla, mam podozrenie na klb, pocas hospitalizacie velka strata zivin, pri sede mam docasne uvolnenu polohu bez bolesti, no casom sa objavi a musim rozchodit to, preto chcem poziadat nejake rady, solux uzivam, celkom pomaha, ale len docasne, asi najvacsiu chybu som spravil ze mam velmi rad horucu sprchu, krasne uvolnilo, no po schladnuti tela bolesti boli strasne. poprosim skusenych, co mali bodobny problem, ci nepomozu s nejakymi pripravkami na posilnenie klbov, ale take, co mozem brat po pankreatitide, ktora bola sposobena upchatim vyvodu kamienkom zo zlcnika, som na diete momentalne, neviem taskto existovat, mam len 26 rokov a bolesti neznesitelne pri lezani, niekto vrai ze mam poskracovane svaly, iny ze to je prechladnute, prosim o rady. Dakujem

bolestivy

este uvediem ze pocas hospitalizacie som schudol 7 kilogramov za 11 dni. citil som sa slaby, ani teraz to nieje nic moc, uz mi vidno bedrove kosti :(