Co je to za diagnoza? M359?

vsevedka

ahoj joni, tak ako?

ja zatiaľ nič moc, nevidím zmenu k lepšiemu, napíš ako sa ti darí, mám chorú dcéru, takže chodím i domov, keďže to mám blízko, takže si to prečítam

vsevedka

joni ďakujem, tebe držím palce, aby si to zvládala v práci, psychicky ti to určite pomôže, keď budeš viac medzi ľuďmi,fyzicky to bude isto pre teba spočiatku záťaž, tak skús nejako vydržať, prajem ti veľa úspechov

joni_

v NURCH som bola zatial len ambulantne, nelezala som tam. Tak sa drz, a ked nic ine tak si aspom dobre odpocin a relaxuj...
ja sa chystam pomaly do prace, od stredy zacinam, uvidim ako to pojde
s tym sprejom do nosa teraz skusam obmedzit Nasivin, nic ine si do nosa nedavam, davam len Nasivin do lavej dierky, pravu nechavam uplne bez vsetkeho nech sa zregeneruje a postupne skusim vysadit Nasivin uplne, ak to bola len zavislost tak to pojde, ale ak mam problem s nosom kvoli Sjs, tak neviem, zrejme uplne bez spreja budem mat problemy so sliznicou, no uvidim casom...

vsevedka

Som myslela, že asi niečo podobné zbaliť,ked si bola v NURCHu, teda pyžamo, určite nejakú teplákovú kombinézu a dík, jasné aj plávky, som sa dozvedela, že župan požičiavajú na celý pobyt za 4 E tak aspon ten nemusím a jasné rifle,tričko mikina a niečo slušnejšie si vezmem na seba 1.deň, keď tam pôjdem na seba

Už ani neverím, že to pomôže, pokiaľ som plávala počas doterajších teplých dní, mala som mierne zlepšenie, dnes sa nedalo,bola zima a bolesť a mierny opuch je späť

sa bojím, že sa tam unudím, dúfam, že aspon na izbe nebudem s dákou starou babkou, dopoludnie isto ujde,budú procedúry, potom obed, ale popoludní a večer nvm, uvidím,idem do TT,žiadne veľkomesto..však sa ti ozvem,zatiaľ ďakujem a opatruj sa

joni_

ahoj, no neviem, v kupeloch som este nebola, ale myslim ze nieco sportove urcite a potom po procedurach, no neviem ci treba aj nieco elegos?? a asi plavky, ja myslim ze nieco super elegantne asi netreba, mozno len nejake slusne nohavice a tricko alebo tak.... podla toho co planujes po veceroch ;-) netusim ako to chodi v kupeloch
nech sa ti dari a hlavne nech to pomoze

vsevedka

joni, ak tu dovtedy budeš-v nedeľu večer sa budem baliť, ak ťa niečo napadne, čo by som mala zobrať so sebou, tak to tu prosím hoď.Nvm ani čo na oblečenie, jasné, že pre teplé i chladnejšie počasie, ale či len športovejšie, či aj niečo elegantné.

vsevedka

musíme, vydržať Joni, iné nám neostáva, ten kolotoč aj ja dobre poznám.Ešte i dnes som musela ku svojej obvodnej na kontrolu a to idem v pondelok do kúpeľov.Predtým MR, potom pre popis MR a CD, potom ortopéd, neurologička, vyšetrenie na biochémii,denzitometrii.Na endokrinológiu idem až v októbri, sú strašne dlhé čakacie doby, potom by som mala ísť aj na jednodňové vyš. do Ľubochne.

joni_

asi budem musiet tomu alergologovi zajst, stale ma nieco svrbi, hlavne nos a vo vlasoch a tiez ruky, alebo aj tak hocikde na tele, moze to byt aj zo Sjs, ale zrejme aj alergia, lebo pri tom Zodacu sa to svrbenie zmensilo, tak asi budem potrebovat nejake tabletky od alergie, len nejake ine ako Zodac... a to som dufala, ze koncne ukoncim to behanie po lekaroch, a zakazdym sa ukaze nieco nove, za chvilu mi treba ist do NURCH po pol roku a potom este koncom roka uz zase bude pol rok od navsetvy endokrynologa atd... vsade ma chcu vidiet na kontroly, uz ma to nebavi....

joni_

moj alergolog ma teraz dovolenku a ani sa mi tam vemi nechce ist, bol mi hned divny ked vyslovil ze mozem Nasivin dlhodobo, to ma zarazilo, lebo vsetci ostatni mi tvrdili opak.... som teraz bez liekov od alergie a s tym sprejom neviem, nieco poskusam