3D ultrazvuk-dr.Havranek (GA)

eviva80

Ja som v 26.tt. Chcela som ist skor, ale mal vsetky terminy obsadene. Objednavala som sa v 21.tt. Platila som 33 euro.

kraaska

ahoj,uz som cakala kedy sa mi ozves.no mohlo to byt nadhera ,vydiet to male...mozem sa spytat v kolkatom si tyzdni?a kolko si platila?

eviva80

ahoj Kraaska. Tak mam to za sebou a mozem ti povedat ze som maximalne spokojna s pristupom Mudr. Havraneka. Bol velmi trpezlivy a zaujal velmi kamaratsky pristup. Trpezlivo zodpovedal na vsetky moje otazky. Akuratze dietatko bolo v takej polohe ze sme ho videli z profilu, aj nieco viac, proste druhe ocko nebolo moc vidiet.Ale zabery su prekrasne. Vyhotovil nam dve fotky tvare a 20 min. DVD. Nemame fotky kde ma cele telicko. Ale obrysy tvare su prekrasne, je to fotogenicke babo :-) Nakoniec zhodnotil zdravotny stav a parametre dietatka, ktory je chvalabohu v poriadku. Bol tam aj manzel, bolo to super :-)

eviva80

Ahoj, ja idem pozajtra na 3D do Ga, ale neviem ako sa vola doktor, iba viem ze sestra je Edita :-).Sidlia tam v tom komplexe novostavieb pri Bille?