Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

Well

petoo-no ale ak kupis ese desat takych skatullll......................ucinik bude na sto prtcent,s sk nshodiu ani potom nic......preplstia ti MHD listok tam aj spat a k tomu dostaned kvalitny srtrojcek na zastrihavanie chlpov v nose a varny hrnuec s 30 rocnou garanciou proti poskrabani a znicenui.....

petooo

caute no takze po 2 tyzdnoch uzivania Greyletu, ziaden ucinok... neviem ako je mozne, ze mne to nezabera?? stale ho aplikujem 1-2x denne rozotieram ho ku koncekom btw, mam uplne kratke vlasy.. vy pisete, ze ucinok je vidiet po 3 tyzdnoch tak nerobim urychlene zavery, iba som vas chcel poinformovat o mojom postupe, nepostupe.. D.

jano55

Dobrý deň všetkým. Kupval som Greylet, ale dnes som prišiel na to, že už Greylet nevyrabajú, ale má nasledovníka. Tá istá firma vyrába vynovenú receptúru a nové balenie a majú aj verziu pre ženy. Vola sa to Reparex. Ked si zadáte www.reparex.sk tak to nájdete.

liluska283

No ja som tiez pouzvivala GREYLET, a musim skonstatovat rovnako ako niekolko tu pritomnych kolegyn ze s vysledkami som bola velmi spokojna :) Aplikovat ho bolo treba ku korienkom vlasov denne a po 3 tyzdnoch sa dostavil efekt, co sa tyka dlzky vlasov maju asi 50cm. V poslednej dobe sa mi ho ale nepodarilo zohnat a tak som presla na nejaky novsi pripravok od tej istej spolocnosti s nazvom REPAREX a ten mi pride este lepsi.Tak vela stastia, snad ti to pomoze :)

anjelik9

ja ked som videla jedneho kamarata prvýkrat čo ma 25 tak tiež som pozerala že taký mladý chalan a šedivé vlásky má ale odvtedy som už videla viacej takých maldých 20-30 čo majú šediny ale mne to priskoro na šedivé vlásky =/

petooo

Ludia, vyholil som si hlavu na 1mm a kupil som si Greylet, ktory idem aplikovat po dobu 1 mesiaca.. som sam velmi zvedavy.. vraj ku korienkom? mam len korienky.. tak uvidime pevne verim, ze nebudu rast sedive vlasy.. ale uz povodne.. dam vediet, ze ako... btw. vyzeram teraz nieco medzi nacistom a chalanom s leukemiou, ale je to len sila zvyku a je to kvoli splneniu vyssieho ciela, prosim drzte palce! P.

petooo

Ahoj milli25!

Neda mi nereagovat na tvoj prispevok, myslim, ze presne viem ako sa citis.. tak isto to vnimam, mam 22r. a ubijaju ma moje sediny, ktore mam po stranach hlavy je ich dost vela.. mam to ulozene v podvedomi a stale na tie sediny myslim.. najhorsie su reakcie okolia - ty mas sediny?!! aky si sedivy!! pocuvaj ty uz mas sedive vlasy.. tiez nemam chut ist do spolocnosti a komunikovat s ludmi.. mam stres ked su blizko pri mne, ze si to vsimnu,, pritom mam vela kamaratov, znamych som komunikativny clovek, ludia ma povazuju sa sikovneho sympatickeho chalaniska.. len toto mi suzuje zivot, trapim sa preto.. musim sa chodit strihat kazde dva tyzdne.. potom je to okey.. na 3mm boky a hore noznicami.. ale dokedy to uz dokonca zivota takto? uz som si raz aj zafarbil hlavu bolo to dobree, ale je to nezdrave a zaujimave je, ze aj tak som na tie svoje sediny myslel.. je to asi uz silna psychicka zalezitost alebo co??