umele blondinky- lutujete?

juj

a este nieco dodám-nikdy za tu dobu odfarbovania som v podstate nebola spokojná s farbou možno len 1-2. týžden od farbenia potom sa tá pekná blond vymývala a ostávalo to také nejaké-zlté,slamene bez lesku normálne sa cudujem že som to tak dlho vydrzala ale je to asi tým že som si zvykla na svetlejšiu farbu a mala som strach sa vrátit k tmavej

šušurka

ja sommmomentalne na ceste k nejakej svetlej...byvala som rysavka dlho. potom tmava a teraz toto :D a strašíte ma riadne kočky. asi predsalen zastanem na pol ceste a zakotvím pri ryšavej. tá mi išla.

zuzana12345

mám tmavé vlasy a svojho času som tiež chcela byť blondínka,dopadlo to katastrofálne.Najprv som bola zelená,potom kuriatkovo žltá a nakoniec som si kúpila čiernu aby som tu hrôzu prekryla bolo to už hodne dávno ale vlasy som si poriadne zničila.Teraz mám svoju tmavú farbu do nej blond melír,ktorý si chodím dávať len dopĺňať a naň si dávam buď polárne striebro ktoré je bez amoniaku,alebo taký fialový šampón a mám ten melír viac sivý.Rozhodne nechoď do blond oľutovala by si to pozri ako dopadla Katka Brichtová

samantha

farbila som si vlasy na blond asi rok a vysledok - totalna katastrofa - vlasy znicene, skrepatene, bez lesku. jedneho dna som sa rozhodla zmenit blond farbu za tmavsiu. Teraz po dvoch rokoch mam konecne pekne vlasy - leskle a konecne som spokojna.

juj

moje vlasy su tmavohnedé, začala som najprv melirom cca pred 4 rokmi a akosi to prešlo na farbenie na blond. Za tie roky sa mi vlasy dosť zničily, polámali a zredli i ked posledné dva roky dofarbujem len korienky a na dlžky farbu aplikujem cca na 5 min. a používam naozaj kvalitné vlasové prípravky. Tak som sa rozhodla vrátit k svojej povodnej farbe vlasov. Doma už mesiac mám kupenu Casting Ladovu duhovu ale sa ju bojim dať, že ako to na tie odfarbené blond vlasy chytí :( ale tu v príspevku nižšie som čítala že chytá pekne a ozelenanie nehrozí tak zrejme do toho pojdem :) a moje odporucanie? nefarbi na blond budes lutovať možno hned nie ale po určitej dobe áno a este je dosť rozhodujuce aké tmavé máš vlasy ak más svetljšie tak nebudeš potrebovať silny peroxid takže ti to tie vlasy nemlo až tak zničiť ale ak máš tmavé tak to už je horšie a ide to do moooc peňazí :(

sunie

zacala som si farbit vlasy z tmavohnedej na blond a vtedy som si ich veru dost znicila a mi zacali viac padat. nebolo to zo dna na den lebo ja mam dost silny pigment, tak som isla cez rysavu, medovu a kuriatkovu zltu k normalnej blond ale aj tak som nikdy nebola s odtienom uplne spokojna. teraz uz len melirujem a je to ok aj farba je prirodzenejia, neposkodzuje to az tak vlasy. vlasy si farbi vylucne u kadernicky+pouzivaj balzamy.

lili2

no, ja som sa asi dva roky farbila na blond. Ak potrebujes velku zmenu, vela peroxidu, vlasy sa ti znicia... teraz si farbim uz len na "slnecnu blond", a nie su znicene... aj ked je pravda, ze im trea venovat dost pozornosti a kvalitnych pripravkov. A co sa farbenia na hnedo tyka... tiez som sa bala, ze ozelenejem... ale kupila som si loreal casting- ladova duhova... nezozelenela som a po dvoch aplikaciach je z teba brunetka jak lusk!

b4rbie

ja nemam moc tmave vlasy, takze vela peroxidu netrebalo, ale aj tak po rocnom farbeni vlasov, som z nich mala stvrtinu a boli strasne znicene. a to prefarbovanie zas spat je zlozitejsie, lebo mozes zozeleniet, ked si das len hnedu, ked das troska docervena ti chyti dobre. ja teraz celkom lutujem uz sa nefarbim rok a pol ale este sa vlasy nespamatali