neviem co robit

Príspevok v téme: neviem co robit
milada21

ahojte vsetci, po precitani tohto prispevku sa mi prosim Vas nesmejte, ze som nejaka pubertiacka alebo nieco, lebo ja niesom, mam 21 rokov a chodim so svojim partnerom uz pomaly 5 rok,lenze uz asi rok a pol mame krizu, ktoru sa snazime obidvaja ako tak prekonat ale nejde to, aspon z mojej strany, priatel si mysli, ze je vsetko zazehnane, ale nie je.neviem co sa to so mnou stalo, ale prestavam ho milovat, mam ho rada, zalezi mi na nom ale ta laska a zamilovanost ustupuje a nas vztah, je aspon z mojej strany uz ako zo zvyku.Zistila som to asi pred pol rokom kedy som stretla uzasneho chlapa, sme velmi dobry kamarati ale podotykam iba kamarati, no ja som sa akosi do neho zamilovala, stale na neho myslim, neviem ani spat lebo mam pred ocami stale ten jeho krasny usmev a to ako je na mna dobry. moj priatel na mna nikdy taky nebol a v poslednej dobe je strasne naladovy a ked ma zlu naladu odnesiem si to aj ja, je strasne ku mne zly, fyzicky mi neublizuje ale psychicky. Chce si ma zobrat za zenu ale ja teraz po case a po tom ako sa ku mne sprava zistujem, ze ja ho vlastne nechcem za manzela, ja ho mam len rada a to je vsetko a este je tu ten moj kamarat, chcem ho ziskat a uz sa o to aj pokusam ale idem na to pomaly, viem, ze mnohy ma teraz odsudzite, ze chcem to tahat na dve strany, ale ja neviem co mam robit, chcem priatela opustit ale neviem ako na to, vzdy ked to uz vyzeralo na rozchod tak ma psychicky akoby vydieral a ja som vzdy slaba a povolim, vzdy sa k nemu vratim a teraz po poslednej hadke a tomu istemu kolobehu si strasne vycitam, ze som sa k nemu vratila a ze som si to sama pokazila s tym kamaratom, mozno teraz by som s nim uz chodila ale uz nieje navratu.prosim neodsudzujte ma a nesmejte sa, ze sa spravam ako patnastka ale ja mam v sebe taky zmatok,ktory som nikdy nepocitotava, prosim poradte co mam robit, nemam sa komu zdoverit, lebo vsetci v mojom okloli ma podrazaju a vrazaju mi polena pod nohy neverim uz nikomu, tak aspon takto sa mozem niekomu vyrozpravat

milada21

baby ja uz nevladzem predtavte si, ze ten moj kamarat ma klamal, ona ma dievca a ja som sa na neho namotala:-(((((((ja tomu nerozumiem, preco to spravil????a ja som koli nemu chcela nechat chalana, ale aj tak to asi spravim, ja na lasku uz vobec neverim :-((( a zostavat s chalanom koli tomu, aby som mu nahodou neublizila a aby som si nevycitala, ze som mu ublizila je hovadina...este vas budem info ako to prebieha tak zatim papa

andy

Ahoj Milada. Súhlasím s babami. Zažila som niečo podobné, ten pako už aj stál na okennej parapete, stiahla som ho dole a rozišla sa s ním. Nič lepšie som urobiť nemohla. Ešte ma nejaký čas otravoval, teraz je ženatý, má 3 deti, či je šťastný, to neviem, viem iba to, že lepší nie je. Počkaj si na príležitosť (myslím, že tých máš dosť) a rozíď sa s ním. Nejaký čas ho vôbec nekontaktuj, neber mu telefóny, jeho to postupne prejde - nájde si inú obeť. Ty pozeraj dopredu, s tým kamarátom opatrne, aby jeho nepovažoval za dôvod vášho rozchodu. Držím ti palce

milada21

presne katka ako pises, ja si neviem predtavit, ze budeme do konca zivota pri nom, vsak teraz ked uvazujem on ma ani nerespektuje, vzdy je len podla neho, ja ked nieco potrebujem tak nieje schopny pre mna nic urobit iba vtedy ked mu nakricim, ze je neochotby pre mna ale ked poviem kamarat pod so mnou tam tak uz ide a bez reptania.a ked sa potrebujem ucit na skusky tak sa len uraza, ze pre mna je prednostna skola a nie on a take reci, ja uz dalej nevladzem toto znasat