Skleróza multiplex-alternatívna liečba

Príspevok v téme: Skleróza multiplex-alternatívna liečba
bibinka

Ahojte, volám sa bea, a v tretom rocniku na gymnaziu robim sočku na zému skleróza multiplex-alternatívna liečba. má niekto známych alebo sám trpí týmto ochorením a má skusenosti s alternatívnou liečbou? (fytoterapia, liecenie magnetizmom, vcelami, akupunktura, homeopatia)ak ano, prosim napiste mi na toto forum a kontaktujte ma na zahrobnicka@azet.sk velmi mi to pomoze v mojej praci. vopred dakujem za pomoc

parazitik

suhlasim s RNG, za SM mozu byt vo vela pripadoch (ak nie vo vsetkych) parazity, tak ako v pripade inych autoimunnych ochoreni. sama som mala podozrenie na tuto chorobu, cca od 17tich, odmietla som potvrdzujuce vysetrenia cize som nikdy nebrala lieky priamo na tuto chorobu. "ataky" som mala cas od casu, slabe, ale ja som od zaciatku pracovala na posilneni tela, rozne doplnky vyzivy, prirodne liecitelstvo, bylinky, rybi olej zo severskych ryb - tekuty som si davala pravidelne... a o suvislosti s parazitmi som sa docitala len nedavno. robim si protiparazitnu kuru a mozem povedat, ze moje neurologicke problemy sa viditelne zmiernili, uvidim ako dalej to bude. posielam ti jeden matros na mail

RNG

Spresnenie: niektore z autoimunnych ako napr reumaticka artritida uz boli priamo spojene s boreliozou a chlamidiami, teda ich mykoplazmickymi formami.
A spomenul som uz prve ucinne latky, ktorymi dosiahli znacne zlepsenie pri tychto chorobach(samozrejme neidem tak daleko ako kompletne vyliecenie ale zlepsenie bolo ovela vacsie, nez pri dnes na to pouzivanych lieciv)

RNG

EPA a DHA su zlozky myelinovej izolacie nervov, ktore si telo prakticky nevie vyrobit v dostatocnych mnozstvach. Preto sa zbavit silneho zdroja tychto, rybacieho oleja je nerozumne.
Pri poskodeni myelinu totiz treba zvysit, nie znizit prisum materialu na jeho opravu/regeneraciu.
Ale ani to nie je adresovanie priciny tzv "autoimunneho" nicenia myelinovych buniek(na co samozrejme vobec neverim, lebo za to, ze sa este nenasiel patogen za tym neznamena, ze nie je, len ze je alebo vyborne maskovany, alebo su to v tele vzdy pritomne virusy a plesne, ktore si dnes lekari ani nevsimaju pokial sa navonok nejak silne neprejavia.)
Kedze mnozstvo virusov a "latentnych" nakaz prudko pribuda, s tym suvisi aj narast "autoimunnych" ochoreni.

farmaceutka

osobne si myslim, ze nie je dobre uplne vynechat ryby pri demyelinizacnych ochoreniach kvoli omega-nenasytenym kyselinam...

damian

Velmi suhlasiom s Shimi! Ak vies anglicky, napis mi a poslem Ti celu kapitolu o lieceni SM metabolickou medicinou...