Vysokorizikovee HPV.RNG porad mi aj ty pls

Príspevok v téme: Vysokorizikovee HPV.RNG porad mi aj ty pls
didusska

ahojte!asi pred polrokom som si nasla bradavice ktore sa mi stale zvacsovaly tak som s tym isla ku gynekologovy,ktory mi spravil vyter.Mala som dost zle vysledky vysokorizikove HPV,typy 16,18,11.V piatok som bola na citologickom vysetreni a bojim sa,ze mi zistia rakovinu kedze je to dost pravdepodobnee.Kto s tym ma skusenosti,poradte mi prosim vas nejake prostriedky cim by som si mohla zvysit imunitu aby sa mi to zlepislo.Alebo nieco co fakt pomaaha.RNG este by som sa teba chcela spytat ci je dobre nato pouzivat koloidne striebro a kde by som to mohla zohnat.Dakujem

veronika

ja myslim ze ak mas hpv, tak sa zaockovat neda. pretoze silgard je prave proti 4 druhom hpv - dva ktore tvoria bradavice a dva ktore sposobuju rakovinu.

a okrem toho - ak ti nasli hpv, tak co ti navrhoval lekar, aku liecbu? alebo vypalenie bradavic a podobne? ak by si mala rakovinu, tak by ti ju zistili.

ja som bola pred rokom na obycajnej preventivke a zistili mi bujnenie na krcku maternice, tiez som sa bala ze mam hpv, ael ten rakovinotvorny, ale nastastie som nemala. postupne sa mi to zlepsovalo, kazde 3 mesiace som chodila na cytologiu a teraz som uspesne v poriadku.

avsak ak mas hpv, neviem ci to je vobec liecitelna choroba, mam dojem ze telo ten virus musi vlastnou imunitou potlacit, ale je to v tebe stale a hocikedy sa to moze prejavit. a je to vysoko nakazlive pri pohlavnom styku, prejde to aj cez pory kondomu.

takze urcite by som sa poradila s gynekologom co a ako a ako dalej pokracovat.

drzim palce

didusska

a este by som sa chcela spytat,ak by som mala dobre vysledky s citologie mohla by som sa dat zaockovat vakcinou Silgard??Aj ked mam HPV vyrus??