Vztah bez sexu

Príspevok v téme: Vztah bez sexu
nikoletka

Ahojte.Som s priatelom uz 8 mesiacov a sex sme mali len raz.Samozrejme s ochranou,s kondomom.Lenze kondom sa nam cely cas zvliekal a vobec som si to milovanie neuzila,lebo som sa bala,aby sa nam nezosmykol uplne a podobne.Potom mi menstruacia meskala par dni (tusim 5)...no a vtedy som si uvedomila,ze mam panicky strach z otehotnenia.Vedela som,ze sa nam kondom nezvliekol,ale vzdy som sa bala,ze co ak sa nieco stalo?Co ak bol deravy a podobne. Bolo to nieco strasne tych par dni kym som cakala na menzes(ale nastastie som ho po tych piatich dnoch dostala ).Uplne som s auzavrela do seba,s nikym som nekomunikovala,proste nepredstavitelne som sa bala,ze som v tom.Odvtedy sme s priatelom sex nemali. Obidvaja by sme to uz velmi chceli,ale pre moju fobiu to nerobime.dokonca aj priatel povedal,ze uz to nechce zazit(to moje spravanie,ze sa bal,ze o mna pride).Tak som sa rozhodla pre tabletky(aj ked aj pri nich sa bojim,ze by som otehotnela,ale pdostatne menej),no ale problem je v tom,ze moja gynekologicka bude ordinovat az od aprila a k inej nechcem ist,lebo mam nejake problemy a ona ma uz dlhsie pozna a proste je strasne zlata,takze chcem ist len ku nej :)No a april je tak daleko...velmi by som sa chcela milovat s praitelom,ale neviem ako to vyriesit.Booze asi si budete mysliet,ze to pise riadna brdza,ale chcela som sa vyrozpravat a mozno bude mat niekto podobny problem ako ja :) Inak mam 18 rokov a priatel 27 :)Dakujem za kazdy psotreh :)