SVOKRA

Príspevok v téme: SVOKRA
elka

Ahojte. Moja svokra je velmi dobra a obetava zena, detom by dala cokolvek,doma sa stara o postihnute dieta. Vsetko by bolo o.k. az na to ze mi neskutocne lezie na nervy tou svojou dobrotou a vtieravostou. Ked sa ma spyta na jednu vec a ja poviem nie, dakujem nechcem, dovtedy ma bude presviedcat, kym nepoviem ano. Pyta sa na absurdne veci, napr. ci mame taniere doma s manzelom, chatepe? Vela rozprava a niekedy fakt o nicom, len aby rozpravala. Hovori tie iste historky aj tri-styri krat. Stale vyvara a "nuti" nas to jest. Ja sa zdravo stravujem, tak pri kazdom obede rozprava ze toto kura je bez tuku vo vlastnej stave, ryza je natural, ze nepouziva biely cukor, ale hnedy, proste stale len o jedle hovori, recepty, a tak.... Potom mi strasne lezie na nervy ked napodobnuje svoje vnucata alebo inych ludi. Vcera sme tam boli, a dnes mam take nervy na nu..... Ja viem ze by som sa mala od toho odosobnit, no nejde to. Mam aj strasne vycitky ze som zly clovek, ked ju tak nemam rada. Najradsej by som tam chodila len raz za pol roka. Poznate to??

grace

ahoj teda ak niekto spomenie svokra malo kto je dobra moja to iste keca kraviny musis to posluchat aj ked nechces ona ma čas tak si mysli že samozrejme aj ty vies ani nevravim a zo začiatku som prežila pri nej poriadne peklo bola dokonca žiarliva na syna mala sialene hystericke zachvaty ked som chcela s nim žit ako to pocula za dverami tak ma ihned vyhodila este že byvame sami ale aj tak pride vtiera presne jak vravis najlepsie je zo zaciatku odstup ak ho neurobis tak už zase potom že čo je s tebou a vies jak najlepsie na začiatku teraz tažko to vyciti musi sa nato jemne nejak tiež premyslam nebo s i poviem vydržim to nejak ved už pojde ine nič nezbýva tak ahoj

nikolett

poznám,veru tak,je to akoby si opisovala moju vlastnú mamu,aj mne to poriadne lezie na nervy,ked stále rozpráva o jedle,alebo stále to isté dokola,tak jej jednoducho skočím do reči a opýtam sa na niečo iné.je taká dobrá až mi z tej dobroty šibe.ale potom si poviem,že môžem byť šťastná,že mi ešte žije,ved koľko ľudí by chcelo mamu a už nemaju,lebo zomrela...potom budem darmo plakať,ked mi zomrie,musím a chcem si ju vážiť kým ju ešte mám...