Bolia ma oči

Príspevok v téme: Bolia ma oči
očko

Vedel by mi niekto poradiť, veľmi ma bolia oči, pravdepodobne ich mám podráždené, neviem, či aj zapálené, lebo minule sa mi stalo, že som si neodmaľovala oči a umyla som si tvár a špirála sa mi pravdepodobne dostala do očí.
Teraz mám pocit takých ťažkých viečok a blbý pocit za očnými guľami. Dávala som si na to Opthalmo-Evercil, teraz si chcem skúsiť Sanorin Analergin, ale aj tak vás prosím, čo vám pomohlo, keď ste mali podobný problém??? ďakujem za rady.

ocka123

Skúste na začiatok nejaké umelé slzy, kvapky na zvlhčenie a prípadne nejakú výživu si kúpiť a uvidíte :) ja sa roky spolieham na výrobky ocutein, majú aj jedno aj druhé a pomáhajú mi

sesill

terba pravidelne užívať vitamíny na oči, potom sú menej náchylné a neboli ani pri práci s počítačom, ja uživam reviophtal luteinmax

DIDA2011

Ahoj,, kto by mi vedel poradit velmi ma bolia oči asi sa pmi dostala špirala do oči a jaa som ju tam nahala a velmi ma bolia oči stipu režu proste všetko prosim pomocte mi !! :(

joni_

pri praci na PC sa stava, ze malo zmurkas a vysusia sa oci, treba ich zvlhcovat kvapkami, popytaj sa v lekarni, robit si prestavky od PC, alebo treba zajst k ocnej, ci nepotrebujes okuliare... tazko cez net posudit

Regca

Ludia vedel by my niekto pomoct ? strasne ma bolia oči prvy tyzdn som si myslela ze mam iba prasknutu zilku v oku ale ked som isla po 2 tyzdnoch ku ocnej ta my powedala ze mam zacinajucu alergiu ale mne to ako alergia nepripada posledne dni ma strasne bolia oci ani dotknut sa ich nemozem a hlavne my boli PRAVE OKO wedel by my niekto pomoct strasne sa boji sice mamina my vravela ze pojdeme ku alergologicke ale neviem kedy ale aj tak sa bojim ! ze so s tym maam a este som zabudla mna tie oci nielen bolia ale aj velmi svrbia prosim pomozte my maam uvedeny email tak prosim ak by ste vedeli viacej o ociach tak my kludne napiste ja si to rada precitam a Dakujem

donatela

AJMNA BOLIA OčI A VERU DOSť čASTO, PRACUJEM S POčíTAčOM, a bolí ma hlava,čo s s tým a ozaj može to súvisieť s sivým zákalom

grace

urcite su podraždene treba trochu očiam oddychnut uvar si salviu alebo harmancek obklad na tampony daj si na oči trochu vlazne trochu to upokoji alebo kup si borovu vodu a vyplachni si ak to nepomože zajst k očnemu

nikky

taketo problemy,ako pocit unavy oci,palenie,zacervenanie,mozu mat pricinu v tom,ze by si mala nosit okuliare a nenosis,preto oci namahas a oni reaguju takymto podrazdenim...skus zajst na ocne,ci toto nie je pricina...ten vyssi ocny tlak sposobuje skor take vyrazne tlakove bolesti za okom alebo na jednej strane hlavy

andula

Choď na očné a daj si radšej zmerať očný tlak. Myslím, že normálne hodnoty sú 15 - 21. Možno máš len syndróm suchého oka. Necítiš v očiach ako keby piesok? Kúp si kvapky / umelé slzy/ - Hypromelóza 0,5% - bez pantenolu. Sú voľnopredajné. Ja mám rovnaký problém. Okrem toho ma denno-denne bolieva hlava. Veľa šťastia. Andula