Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
suns

Mam par otazok ohladne farbenia vlasov:) poradite? Som prirodna blond a premyslam odfarbit sa na tmavo hnedo, skoro cierno. Akym sposobom chyta farba na prirodne blond vlasy? Viem, ze je lepsie ist kadernicke a nechat u nej 1 000,- za farbenie, alebo radsej prist s farbou a ona si zauctuje len za pracu? Alebo to risknut, kupit si farbu a nafarbit si doma? Ako je vidno vyrastajuce blond vlasy na tmavych prefarbenych? prepacte za mozno hlupe otazky, ale je to dost dolezite rozhodnutie, ktore nechcem lutovat.. dakujeeem:) pekny dnik

dlhovlaska

golla netaraj aspon, mozne to je...ja som sa farbila roky na cierno, moja farba je tmava blond,... trva to dlho, musela som odfarbovat aj lebo mi vadili tie medene odlesky co mi ostavajli po vymyvani, pritom ja som nefarbila cele vlasy len odrasty takze nemala som vela pigmentu... 15 rokov som si farbila... je to beh na dlhu dobu... trpezlivosť je nutna ... už rok si nefarbim, mam už svoju prirodenu farbu na polke vlasov, zvyok su odfarbene blond, takze tie si zvyknem 2x do roka dofarbit aby som nemala peroxidovu blond, ale moje co mam odrastene uz nefarbim... mam vlasy po pas takze to bude este chvilu trvat kym budem mat svoju povodnu farbu na celej dlzke...

ivanuska265

mozno je to blba otazka ale aj mam svetle vlasy a dala by som si na ne tmavu farbu, po jej umyti je mozne za vratit este k mojej povodnej svetlej alebo uz nikdy nebudu take svetle?

Kikuš772

Ahojte baby a možno aj chalani čo chcú mať PRÍRODNO červeno-fialové vlasy. Takže ak by ste chceli melír alebo aj celé vlasy mať zafarbené budete potrebovať ODŠŤAVENÉ čučoriedky a ak nemáte odšťavovač stačí ich pomágať ... čučoriedok si môžte dať toľko koľko potrebujeme, od šťavíme alebo pomágame do misky pridáme par kvapiek vody a s pomocou rukavíc na farbenie si na suché vlasy prameň po prameni farbíme ... a posledný krok je si ich vyfénovať alebo ak nemáte fén vysušiť prírodne teda na slnku a učešeme staršou kefou pretože by ste ju mali zafarbenú... napadlo ma to tak som to skúsila a fakt to zabralo... naozaj som mala krásne červeno-fialové vlasy ... dúfam že som Vám dobre poradila ak chcete prírodne červené vlasy... ak budete mať nejaké otázky budem tu a na každú otázku vám odpoviem... a ak by ste chcely ďalšie typy a rady pýtajte... a ešte jedna prosba... tykajte mi :)))))

Shayleen

mam kamosku ona je prirodna blond a raz si nechala svoje vlasy zafarbit na cierno. kupila normalmu farbu dala na vlasy a hotovo. vyzerala a vyzera jej to celkom pekne :)a ked ti vlasy vyrastli uz budes vidiet ze su blond nie?? a potom si ich zase zafarbis,myslim tie odrastene

lily77777

ahojte... chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti s farbou na vlasy Loreal Paris Blondissimes Préférence extreme Platinum? som spinava blondina a mam svetly melir, az dobiela. Nechyti mi tato farba na sivo? Bude taka biela, ako je na obrazku? odkaz na obrazok farby: www.loreal-paris.de
dky :)

Niky 1111

Ahoj chcela som sa spýtať mám iba samponovú farbu cokoladovu silnu a chcela som si odfarbit vlasy na blond peroxidom a melirom , chcela som vediet ci mi to odfarbili aspon do zlata alebo biela

nikol131313

zdravím vás všetkých, asi 2 roky som si vlasy farbila na čierno teraz som bola na odfarbení čiernej a mam to také niečo medi hnedou a ryšavou. asi o mesiac si to chcem dofarbit a docieliť tak bledo hnedú ale nie s nádychom do oranžova. vedeli by ste mi poradiť či mám zvoliť radšej nejakú tmavšiu farbu alebo bledšiu? dakujem. ozvite sa :)