Stredná škola externe!?

AndreaRadovska

Pozri si:
www.ipgymnazium.sk
Mám známeho, čo tam posiela od septembra svojho syna. Hovorí, že jednajú veľmi seriózne. Rozhodne to stojí za zváženie.

gabs

Dobry den,chcel by som sa spytat, ci sa dat dokoncit na ucnovke(polnohospodarska) 3 rocnik s praxou...Uz pracujem,ale chcel by som si dokoncit strednu,ale chyba mi posledny rok.Len chcem vediet,ci je mozne si ten 1 rok dorobit popri praci externe,alebo musim chodit na denne.dakujem

Esmin

Ohľadom informácií aké štúdium školy ponúkajú sa môžeš spoľahnúť na -odkaz odstránený-, kde toho nájdeš veľa.

BaboCqa

Ja o gymku ties nic newiem A chcela som ho studovat externe Nepodarilo sa Ani v Ba ani v trnave som nic nenasla us som bola zufala a hladala vselico Nakoniec som si to radsej odchodila normalne Newiem ako by to bolo Aj kamoska mi chodila na obchodnu a vraj s externou problem nebol Asi je to individ.

flippo

Je ine robit strednu zo zameranim..a ine gymnazium O tom hovorim..Tusim Skniečko a ešte niekto tu chodí na gymko a hladá externe..Preto vravím..o BA viem jedine na Kremnickej a tam by som nešiel.Kamaráti mi tam chodili,všetci od tade išli preč ..kažý kto môže uteká od tade..vraj to ide dolu vodou..Diky..mne to netreba som vo 4 na gymku v trnave

smajliQa

aj ja som robila externe strednu... obchod a podnikanie... teda psoledny rok.. ak chces, poradim ti, encitala som prispevky predo mnou, neviem ci uz si nasiel.

flippo

Teda..nie súkromne..ale externe..súkromne sa dá..a externe jedine tá Obchodna..alebo tusim este nejaka stavebna ci nieco v tom zmysle som pocul..ale gymnazium ako take..alebo stredna zdravotnicka ako sa tu pise urcite nie

flippo

Súkromne sa študovať na strednej škole nedá..A ak..jedine na Kremnickej..z kade všetci utekajú..alebo na obchodnej..iná možnosť niet..

luckaaaaaaaa

Nedá sa náhodou externe študovať každá škola? alebo s individuálnym študijným plánom. Aj ja som mala na gymnáziu spolužiaka, ktorý ho mal. Podľa mňa stačí podať žiadosť.