celulitida

kywy

ja som tiez chuda a mam ju, ale ked som si tak vsimala, nevidela som este babu bez celulitidy, to ako vazne. Akurat baby co brutalne sportuju, nejake fitnesky a tak, co nemaju gram tuku, len samy sval,tak tie skoro vobec. Tak mna to netrapi. Cvicim si pravidelne, cigareta a kava mi sice nepomahaju,ale je aj horsie:)priatela mam, pacim sa mu a on tiez nieje dokonaly:)

dubačik

babenky.....sauna,tepla-studena sprcha,masaze...to by bolo zopar z moznosti,ako sa jej aspon znacne zbavit,lebo myslim si,ze uplne sa jej zbavit neda.:-(aj ked by som bola rada,akby sa dalo..tiez ju mam

0nina11

Najucinnejsia je asi masaz. Ja mam ten masazny pas vibra tone a celkom mi to pomohlo. Len by to chcelo pravidelne pouzivanie. A tie vseliake kremy su somarina. Tiez je ucinne striedanie studenej a teplej sprchy.

-

tak baby, ja mám 17, 47kg a tiež mám celulu:)
najlepší je šport, v sprche striedať studený a teplý prúd vody, piť veeeľa čistej vody a aj masáž pomáha. Bohužiaľ, "zaručené" krémy proti celule nepomáhajú

suns

babenky, mam 20 a teraz som si vsimla na spoji medzi stehnami a zadkom nejaky pomaranc!!! Tie som chuda, ale to s tym asi nic nema... takze nejaky trik? masirovat?

whee_ee

ja 18 a tiež celulitidu...mam aj nadvahu ale chudnem, sportujem - papam vela zeleniny, ovocia, proste zmena jedalnicku o 180stupnov... tak hadam to po par mesiacoch prinesie uspech..zatial mesiac a stale nic:(.. akurat som schudla, ale aj to je super:D

ňuňa

rada by som ti poradilo keby som vedela.. len tolko ze mam presne ten isty problem aj tolko rokov. tak ludia radte