Buduca svokra!

Príspevok v téme: Buduca svokra!
zuzka*

Chcem sa spytat na vas nazor.S priatelom chodime viac ako tri roky a pomaly si planujeme buducnost.Asi pred pol rokom zacal jazdit na kamione,aby sme nasetrili peniazky na spolocne byvanie a tak.Odkedy zacal robit tuto robotu tak jeho mama sa sprava trocha zvlastne, viem, ze ma strach onho, to aj ja, ale vzdy mu vycita naco sa to dal a tak.Vzdy place, ze je doma sama, ze jej nema kto pomoct.Ked nahodou pred nou spomeniem svadbu tak sa len cudne zatvari a povie to uz?vzdy ked niekam ideme tak mu vyvolava a vzdy musi urobit hento alebo tamto,ako keby ziarlila aj ked mi priatel tvrdi, ze ma ma velmi rada a je spokojna, ze sme spolu.Ma este brata, ktory uz niekoko rokov zije s o 5 rokov starsou priatelkou, ktora ma 13 dceru a vzdy pocuvam aka je z toho jeho mama nestastna.Niekedy mam pocit, ze nech sa snazim akokolvek vzdy je nieco zle a mam pocit akoby jej synovia mali byt cely zivot prinej a nemali narok na vlastny zivot.

Anka902

Viem ze to nemas lahke ale niekedy je lepsie zahryznut si do jazyka anepovedat to co v tom momente citis rokmi sa to naucis a ver mi nakoniec polavi aj ona starsi ludia su casto ako male deti .Mam doma 80-rocnu matku tak viem o com to je.Majte sa pekne dievcata musim ist na pohotovost aby mi pichli injekciu, vecer som tu zas.

zuzka*

Ja viem Anka.Uz teraz si vravim, ze ked ja budem mat deti tak sa tak nebubem spravat.Viem, ze to priatelova mama nema lahke,ale niekedy je to aj pochopni toho druheho, mozno aj o pochopeni tej buducej nevesty.Niekedy sa ani necudujem, ze je taka, lebo jej mama taka ista, teda priatelova babka.

Anka902

No tu je kazda rada draha moj byvaly manzel bol tiez mamin milacik a ona tiez bola nanho velmi naviazana co mi dost vadilo,ale postupom casu ked som to nekomentovala tak s tym prestala ale chce to obrovsku trpezlivost.

zuzka*

No asi tak...moj nazor je taky, ze kazdy manzelsky par alebo dvaja ludia, ktory sa rozhodnu mat spolocnu domacnost by mali byvat vo vlastnom, bez rodicov a svokrovcov, aby si robili veci po svojom a nik im pritom nepozeral ponad plece.

zuzka*

Ma manzela, lenze on ma problem s alkoholom a je na predcasnom dochodku.Travia sice spolu cas, ale nikdy som nezazila,aby boli k sebe mili alebo sa nejak pekne oslovili.Nasi to robia bezne.

Anka902

Zuzka z toho co citam mi vychadza ze tvoja buduca svokra je sama bez partnera?Ak je to tak ,treba ju nenapadne s niekym zoznamit a mas po starostiach.