tabletka po

Príspevok v téme: tabletka po
14petulka88

Dobrý podvečer...
Chcela by som sa opytat...asi pred dvoma tyzdnami som mala nechraneny pohlavny styk a o dva dni som si zobrala tabletku po v ten vecer som mala opat nechraneny pohlavny styk a zase zobrala tabletku po... chcela by som sa preto tymto opytat ci je mozne ze mi ta tabletka zabrala aj na druhy krat... dakujem pekne

leylla

pekne sa zahravas so svojim zdravim. vidno, ze o hormonoch si este asi nepocula. a o tom, ze ti mozu paradne uskodit, ked umelo narusas ich rovnovahu tiez nie. nehnevaj sa, poviem ti to uplne otvorene, si hlupa a nezodpovedna. tabletka po rozkolise hladinu hormonov, mozes strati mlieko, mozes si rozhadzat cyklus,....bolo by nadlho hovorit o tom, co si vsetko mozes posrat.
si neviete davat pozor, alebo ste jak kralici, ze ked to na teba dojde, nevies sa ovladat?
ach boze, teraz som sa nastvala, ako sprosti su niektori ludia. a to si matka. sa tak aj spravaj.

lenuliatko

si tri mesiace po porode a vezmes si tabeltku po?a kojis?parada.taky zasah do organizmu ze dovidenia.nezodpovednost

neva

Ppodľa mňa si sa tak predávkovala, ako keby si užila dve celé mesačné balenia HAK naraz. Neviem či si si neuškodila viac ako bolo treba. Držím Ti palce, nech Ti to vyjde ako si želáš, že dostaneš menzes a všetko bude ok. V živote to však býva inak ako si želáme.

14petulka88

no tu antikoncepciu si uz vybavujem uz mesiac aj daco kedze som len tri mesiace po porode a mala som zle vysledky tak mi ju doktor nechcel predpisat ale teraz uz som bola a dal mi recept takze ak mi ta tabletka po zabrala a dostanem normalne menstruaciu tak bude vsetko ok

veronika

myslim ze zabrala, ale bacha na tabletky po, pretoze ti tak dokazu narusit cyklus tou vysokou davkou hormonov ze az.
radsej ber antikoncepciu ako uzivat tieto tabletky po, lebo to vazne nie je sranda. je to zasah do tela ako hrom.