Vyber nosnej mandle

mirenka

Dobrý den, ako som citala prispevky o vyberani nosnych mandli tak to nie je asi žiadna veda. Mojmu synovi, ktorý má 6 rokov, odporučila lekárka vybrať nosné mandle, ale ešte som sa nerozhodla.Hlavne toto obdobie a na jeseň býva chorý a tá nádcha.Pravdepodobne pôjdu tie mandle von.Uvidime či sa to potom zlepši.

malemaciatko

mne to robili, ked som mala si 8..striekla mi do krku nejaky umrtvovac..kedze som nemohla prehltat naplo ma, ale dalo sa to prezit odcvikla a sla som domov, par hodin som prespala a ani to velmi nebolo..brali mi ich koli alergii a aj ze som ju mala znacne zdevastovanu..nie je to nic hrozne:)

malemaciatko

mne to robili, ked som mala si 8..striekla mi do krku nejaky umrtvovac..kedze som nemohla prehltat naplo ma, ale dalo sa to prezit odcvikla a sla som domov, par hodin som prespala a ani to velmi nebolo..brali mi ich koli alergii a aj ze som ju mala znacne zdevastovanu..nie je to nic hrozne:)

lucia.eur

Ahojte, môjmu synovi vyberali nosné mandle keď mal 3,5 roka. Tiež mu dali len kvapky na upokojenie,nebol v anestéze robili mu to ambulantne. Za pár sekúnd bolo po všetkom. Po zákroku si asi 1/2 hodiny pospal a keď sa zobudil nič si nepamätal. Prestal chrápať a nemáme s tým žiadny problém. Keď mu o 2 roky vyberali krčné, tak som mu dala pozrieť aj nosné, ktoré narástli, ale lekári povedali, že sú už nie také veľké, že netreba.

miska31

Ahoj jeej velmi pekne dakujem,no jemu to ale nejdu robit v celkovej anestezii ten lekar mi povedal že mu daju kvapky a že bude len taky omračeny nebude vnimat ani citit ale spat nebude,ano u nas je to každy mesiac antibiotika a to ešte očas zaberu často musi dat aj druhe aby zabrali.On ma 2r zuby ma všetky ale slinta ako keby mu len teraz išli a lekar povedal že to aj z toho može,a ma v nose bacila tak aj preto.No tak dufam že sa nam to tiež upravi.

ivetka

Ahoj Miska,mojej dcerke vyberali nosne mandle ked mala 5,robili jej to v celkovej anesteze a krcne mandle jej vtedy zmansovali,bola v nemocnici 1 den.Od vtedy nebola chora,ziadne antibiotika ktore predtym boli pravidelne raz za mesiac.A tiez prestala uplne chrapat.