GENERA-maska na vlasy:)

Casual

Kúpite ho v malých drogériách, nie v reťazcoch. V Trenčíne ju majú na Sihoti v Teta. Ale nie v meste v tých nových Teta drogériách ...

pluuska

Ja si ju kupujem v Šuranoch v drogérií ABMRA..taká menšia, lacná drogéria tam ako je áčko..a potom taký väčší obchodný dom alebo čo to je a je tam aj boto a nejaký obchod s oblečením a elektro

3ulli

ak mate zaujem o hociake vyrobky tejto znacky kontaktujte ma mozem vam poslat neobmedzene mnozstvo tichto vyrobkou ci uz poštou alebo kurierom

napr aj samoschnuce mydla alebo resp tie antibakterialne mydla za velmi vyhodnu cenu ci uz v porovnani s detolom su rovnako kvalitne a urcite lacnejsie :)

3ulli

ak mate zaujem o hociake vyrobky tejto znacky kontaktujte ma mozem vam poslat neobmedzene mnozstvo tichto vyrobkou ci uz poštou alebo kurierom

napr aj samoschnuce mydla alebo resp tie antibakterialne mydla za velmi vyhodnu cenu ci uz v porovnani s detolom su rovnako kvalitne a urcite lacnejsie :)

mimusenkaaa

ahojte....Prosiiiim zhanam tu masku genera a nedari sa mi ....vie mi niekto poradit kde by som si ju mohla kupit ....som zo ŠURIAN okres NOVÉ ZÁMKY, NITRIANSKY KRAJ. Prosiiim :(

veroniiika

ta maska nie je normalnych drogerkach...skor ju najdete v takych malych kde by ste v zivote nepocedali, ze take nieco mozu mat...je super...ja pouzivam tu kokosovu a mam z nej leskejsie vlasy a take lepsie celkovo...no proste, odporucam :)

pipia22

neviem skus v obycajnych drogeriach popozerat, ale vo velkych kde je vsetko mozne tu u nas skoro vsetku kozmetiku najdem od genery.