GENERA-maska na vlasy:)

maajaa

mozno sa bojis nakupovat cez net, ale na mimibazar.sk je jedna zena ktora to predava, je to cenovo to iste ako som to ja raz kupila v obchode ale je k tomu dost drahe postovne okolo 2,20€ ja som si to u nej pred vianocmi objednala lebo uz u nas v predajni kde som si ju prvykrat kupila nedovazaju, ak môzem odporucit tak ked si to budes objednavat tam u nej tak si uz objednaj viac aby sa to postovne trochu rozdelilo. neviem ci tu môzem dat nick tej zeny co to predava. ale ked si das do vyhladavania na stranke genera tak ti vyhodi tu zenu, ona to tam ma toho viac.

Baja22

meggy, no u nas som skoro všade bola a nikde ju nemali. Aj som písala mail pánovi, čo ju predáva, a že v ZA nieje... No tak to ti teda závidim, ked ju u vás máte :D Písala som im ešte mail asi pred 2týždňami, ale neodpísali mi... Tak dufam že mi nejaká kočka popardí kde by ju mali v Kysuci alebo v Martine. Lebo občas tam chodím, a napadlo ma že by ju mohli mať tam, ked nie u nás...

meggy10

baja u nas je obchod co predavaju skoro vsetko od genery od gelu na intimnu hygienu az po masku ja ju pouzivam a je super, ale vyskusala som fructis a od nej mi strasne mastneli vlasy. skus pobehat po drogerkach.

Baja22

thaii, a kde v Ziline,nevieš náhodou? A ten Gestil viem že maju v Martine, len teraz sa tam nejak nechystám... A zas koli jednej maske... :)

thaii

baja22 : ja som pocula zevraj v ziline niekde sa da zohnat..a ked nie tak wraj maska gestil wonder je velmi dobra a da sa zohnat v Martine v Priore

Baja22

Neviete prosim vas, či kozmetika Genera by sa dala zohnat v Kysuckom Novom Meste, alebo v Martine? Proste v žilinskom kraji. Písala som tam či ju dodávaju aj do ZA, ale že nie. A teraz pred 2týždnami som im písala, ale bohužial neodpísali...