pri rozpravani sa pozeraju nie do oci,ale na usta

fraisee

aaa, ano, mam s tym skusenost, na usta sa mi divala raz jedna kolegyna ,ale ta bola falosna jak had. okrem nej som sa s tym nestretla.
neviem, mne to pride divne, ja ked s niekym komunikujem, divam sa mu do oci.
ale su taki este ,co ocumuju celoplosne, od obocia, ces nos, usta, plecia, vlasy vam preskenuju vsetko, ale to uz by som nazvala nejakou poruchou, pretoze ked sa s niekym bavim face to face ocakavam, ze sa bude divat do oci.

sasa...

A so mnou sa jeden človek bavil a stale sa pozeral na stôl ani nie na mna. Asi sa mu tak lepšie sustredilo a rozmyšlalo čo povie. Mimochodom bol to doktor. Čo vy na to?

leylla

aj ja sa pozeram striedavo na usta a oci. uz aj pre to, ze ked sa bavim s niekym dlhsie, resp. ho dlhsie pocuvam, nemozem sa stale pozerat len do oci. po prve, ma to hypnotizuje, a po druhe, som citala, ze to znamena aj urcity akt agresie, ked sa niekto sustredene pozera do oci.

v.

si predstav,som vyhrabala tu knizku,a nasla som tam,ze ked sa niekto pozera do predlzene trojuholnika-medzi oci a bradou resp.nizsie (hrudnik) tak to vyjadruhe zaujem a je to "doverny pohlad"..ale i tak,ja mam z toho zly pocit :D hmm mozno iba u tych konkretnych ludi si to vsimam a vadi mi to..mozno mi oni nie su taki doverni ako ja im..?? :D

ksl

Rozumiem ti,že to vnímaš negatívne,ale nič múdre ti neporadím,lebo ja som ju ozaj dávno čítala a prd si z nej pamätám. Ale myslím si,že to nemusí byť hneď niečo negatívne.. Možno práve naopak.Možno ty zneisťuješ toho druhého,mne to skôr príde ako prejav zakomplexovanosti - keď nie je v stave sa pozrieť vyššie - do očí,vieš,že sa cíti nie na tvoju úroveň,hanbí sa... Ale to len tak strieľam...

veronika z marsu

ano citala som tu knizku,ale nepamatam ci tam nieco o tom bolo...nepozera mi na usta kazdy,iba jeden/dvaja ludia,a pride mi to ..ano zneistujuce,proste mam z toho negativny pocit..tak ja len ci to nie je signal nejakeho negativne prejavu voci mne

ksl

mala som kamaráta,ktorý pri rozprávaní sa s niekým dotyčnému furt pozeral na plece,namiesto do očí...Bolo to otrasne zneisťujúce.Po rokoch ho to prešlo
-možno máš veľmi pekné zuby alebo pery a tak,ako písala musska,pri pozeraní na teba asi pútajú pozornosť a tak každý trocha dlhšie pozerá na ústa

veronka z marsu

ja len preto,lebo mi to pride velmi zvlastne a cudne.. o tom trojuholniku viem,ale je to neprijemne,ked ti niekto cumi na usta,miesto toho aby sa ti pozeral do oci