Umele nechty - sekundove lepidlo

winki

Baby, s umelými nechtami nič nevyriešite. Vydržia tak dva dni a stačí jedno umyvanie riadu a su v prdeli a to som si lepila nechty všetkými prípravkami a dokonca aj sekundovým lepidlom :D :D :D
Ak už nieste spokojné so svojími prírodnými tak treba gelove alebo akrylové.

Salamandra

misicka: Vykašli sa na čínske lepidlá, na www.umelenechty.sk si kúp sadu na gélové nechty doma a funguj s tým, veď tie čínske srandy ti môžu zničiť nechty!

Patuska1111

Ahojte,chcela by som sa spítať s čím by som si mohla nalepiť umele nechty,ked sa bojím že my sekundove lepidlo uškodí. Dakujem

enalisa

danuska123

prosim ta ja som si akurat vcera kupila tie umele nechty, ze to vyskusam,myslela som si, ze sa to predava spolu s lepidlom,ale nebolo tam ,tak skusim to co radis ty,chcem sa spytat to ti vydrzia v kuse aj dva tyzdne aj ked s nimi vsetko robis?a este sa spytam ak by som ich chcela dat dole tak cim?dakujem

misicka-cmuq

ahojte mam 13 rokov a chcem sa opytat ci mozem pouzivat lepidlo na nechty???je to cinsky vyrobok a stoji to 0,50€moze mi to dako uskodit,prosim odpovedzte mi

danuska123

pdmarikapd sekundove lepidlo urcite nie. jedna vec je ze ti to znici velmi nechtiky a dalsia vec ze ti nechty so sekundovym nedrzia velmi dobre. kup si v drogerii normalne lepidlo na umele nechty.najlepsie je Nail glue 3gramove od divine .stoji okolo 2eur ale vydrzi ti aj pol roka , nenici nechty a mne vydrzia umele nechty potom aj 2 tyzdne, s tym ze mozno 1-2 mi odletia tak ich ocistim a nalepim naspat:)