NAHOTA trosku inak :)) BOYS&GIRLS

Príspevok v téme: NAHOTA trosku inak :)) BOYS&GIRLS
pampuuuska

mam vyse dvojrocny vztah, aaa kazdy studujeme v inom meste (KE,BA), da sa povedat ze to klape a pod... no lenze mojmu chrobacikovi zislo na rozum, ze by straaasne chcel moju nahu fotku, no fakt strasne :P ... lenze mno, mne je to akosi hlupe (aj sa odfotit) ale v podstate niesom nejako dokonala aby bolo vobec co odfotit :D .. heh, mno tak poradte, chalani piste ci by ste si priali od priatelky jej nahu fotku, a baby- ak to od vas priatel chcel, tak ci ste mu to zelanie splnili :)) ...dakujem za setky prispevky, (ja sa newiem rozhodnut, lebo naozaj mi to pripada kusocek blbe) =) tak vdaka a LEN SERIOZNE!!!

kristy

to je nahodicka, ja som uvazovala nad takymi fotkami pre priatela uz skor, mohol by to byt dobry darcek na valentina:) akurat ze ja som tiez tak trochu menej obdarena:(

pampuuuska

Okey :)) .. ja sa teda pokusim nieco vytvorit, aj ked to bude riadna drina vytvorit nieco z mojho tela, ktore nie je moc obdarene :)) ... aaa inak dakujem vam za prispevky :)

mary-anne

tak si daj take polohy, kde to vidiet nebude, trosku sa zahraj s fotakom, fot sa donekonecna, rozne polohy, rozne kusky oblecenia a potom si vyber tie naj. a smiem sa spytat,kolko mate rokov?

andy

To chce len vhodnú podprsenku, vykrojené nohavičky, nech ťa to vytvaruje...upraviť vlasy,...určite máš nejakú kamošku, s ktorou by ste to poskúšali, aj rôzne pózy a najlepšiu mu vybrať...myslím, že je to super, keď ste tak ďaleko od seba....hlavne tú fotku treba spraviť tak, aby sa za ňu nehanbila ani Pamela A. a máš vyhraté...a keď sa stretnete, to bude búrlivé....napíš aj potom, čo si s tým poriešila, ako reagoval a tak...urob mu prekvapenie, keď bude odchádzať, šupni mu ju v červenej obálke niekde do tašky, potom mu napíš sms, kde má prekvapenie a tak....určite to je oživenie...tak neboj a šup do toho

pampuuska

no ved toho sa bojim, co ak nakoniec to zneuzije proti mne ak by nahodou doslo k situacii ako je rozchod... mno ale snad nie :) ... a nemam kila navyse,skor naopak :D ... takze vlastne ani nie je co fotit (kosticky, rebierka snad) :D ale nie, tak zase lata nie som,ale predsa ... mohlo by tam byt kusok viac :P

andy

Nemusíš byť úplne nahá. Určite máš nejaké triky na to, aby si zakrila svoje nedostatky - nejaké super spodné prádlo, priesvitná blúzka, alebo také niečo...aj to by ho potešilo a aj keď by ste sa náhodou rozišli, za takú fotku sa nemusíš hanbiť

mary-anne

no ja take foto posielam priatelovi dost casto, hlavne, ked je v praci, tak sa odfotim "tam dole" a poslem mu to;-) aj on mne sem-tam,ale pravda je,ze on prosi o take foto castejsie.je to take spestrenie,ako aj nejake "horuce" sms, ci mms. ak sa milujete bez nejakych predsudkov ci hanblivosti,nemal by to byt problem.je sice mozne,ze ked sa raz rozidete,ze to moze pouzit proti tebe,ale tak hadam nie je nejaky pubertak! on ta lubi taku aka si, aj s kilami navyse(alebo ako si to myslela s tou "nedokonalostou") aj ty ho lubis, tak preco mu nespravit radost?!
tak vela stastia a vela "nahotiniek"
:-))