Ako sa nehnevat?

Príspevok v téme: Ako sa nehnevat?
zuzka*

Urcite vam niekedy,ze vas priatel alebo priatelka povedali nieco co sa vas dotklo alebo nehnevalo.Mozno to nemysleli zle, ale bohuzial vyznelo to tak a mozno vam nepovedali prepac.Mate nejaky recept na to ako cez to prejst, nehnevat sa nich a nevyhadzovat im to na oci, alebo najakou nenasilnou formou dat im najavo, ze vas to dotklo a mohli by svoje spravanie prehodnotit?

zuzka*

Ja som v znameni strelca a o nas je zname, ze sa dokazeme hnevat max 5 minut a vieme rychlo odpustat.Takze priatel ma viac menej stastie.Skor je mi luto, ked sa pohadame alebo ked mi nieco povie, ked je nahnevany alebo nervozny a povie to tak neuvazne.Takze niekedy je to skor lutost ako hnev z mojej strany, lebo mam pocit, ze jemu to luto nie je.

Anka902

Zuzka slovo ma lahkost vetra ale silu hromu!Radim ovladat sa ,ovladat sa viem o com hovorim som znamenie blizenec,takze ja sa to ucim cely zivot a este sa mi niekedy podari povedat total-blbost.

zuzka*

Viem, ze je to tazke a niekedy je to o to tazsie, ked clovek, ktoreho lubim mi nepovie prepac.Vtedy sa to odpusta lahsie.

angi

moze sa aj stat niekedy,ze to dobre nepochopis.skus sa opytat nech ti to este raz vysvetlia a ako to mysleli.ty si to vysvetlis podla seba a ak si to nechas pre seba nidy sa nedozvies ako to vlastne povedali a ty si nahnevana mozno aj zbytocne,ked to zle nahodou pochopis.neboj sa nato opytat ako doopravdy to je.