laska z azetu?

slnieckoxy

nooo.. existuje laska z azetu..:).. jaa som si jedneho casu pisala s jednym chalanom. ako. bola to konvrzejšn dost odveci, nakolko som na jeho rp neodpisovala boh vie ako nenazivne.. no raz vecer mi dosla rp, ze pride za mnou..cela som sa prelakla. ale hovorim ved budeme pred domom tak sa nic nemoze stat.:). mnooo aa dala som mu tel.cislo.. o 20minut prifrcal pred moj dom..:) aa tak sme sedeli v aute a kecali sme.. viete jake to bolo divne?:D trebalo urobit co naj dojem.. a zuvacka vam beha po celych ustach.. a nechcete spravit somarinu:D avsak pri rozlucke som mu zakyvala.. v aute.( to bol trapas co? ale nic lepsie ma nenapadlo). tak ma schladil tym, ze ci umyvam okna:D. mno a dosla som domov..:).. aa pomyslela som si ze jaky je zlatyy.. cca o 2tyzdne so mnou isiel na vianocne nakupy. a potom sme sa s tretavali coraz castejsieee.. aaa az na 4tom stretku bola taka pusaa.:).. mnoo a presne na moje narodeniny mal prazdny dom..:).. lebo jeho rodicia isli na ples.. taak sa pre mna obetoval a prisiel so mnou do kostola.( to bolo take zlatee..) aa potom sme isli k nemu kde sme si spravili fajny vecer s ananasom a slahackou:D ako.. nic nebolosaomzrejme.. ä na co myslite,!! no fuj!!! :D) .. mnoo a v ten vecer sa ma spytal ci sa nedame dokopy..:)...aaa uz to ide.. stretavame sa stale.. ved byvame od seba 23minut cesty.. aale vidiem sa viackrat do tyzdna.. volame si kazdy den a stale si piseme na nete..akoo.. ja som velmi rada ze ho mam.. a taak som si na nho zvykla. mno ne slniecko,?

vilmma

aj my sme sa naslina azete. pisali sme si potom sme s stretli, stali sa z nas dobri kamosi a nakoniec nase kamaratstvo prerastlo v lasku :))

raphiiik

no ja som sa zalubil cez net :D nechapem ako sa to stale ale je to silnejsie ako normalne :D .. milujem ju nadovsetko.. ale este sme sa nestretli :( ... ale planujeme to :D heh

Pac

Na azete som bola iba v tedy ked som sa neuveritelne nudila alebo ked som bola chora. Nasla som si tam viacero ludi s kt. sa da super popisat a piseme si uz rok. V tedy som tam natrafila aj na jedneho chlana kt. tam bol kazdy den. Neraz som sa ho pytala ze preco tamm nieje sak je piatok treba sa zabavt a neraz odpovedal ze je tam iba koli mne a ze nema s kym ist. Viete na nete sa toho vela nakeca a nemusi byt s toho skoro nic pravda. Kedze som mala v tej dobe neuveritelne problemy s rodinou tak som ho brala ako utechu on ma vypocul rozveselil proste super chalanisko. Skoro od zaciatku ma prehovaral aby som s nim sla na kavu niekam si sadnut a kedze som mala v tedy okolo 16 rokov tak som sa aj bala. po troch mesiacoh a po vyvrseni problemov doma som sa rozhodla ze s nim pojdem. Dokonca ma aj otec odviezol na stretko. Este pred stretkom (par krat) sme si volali ale nie dlho bo som nemohla hovorit. Nase prve stretnutie bolo v Dubravke v saratku dole v kaviarni. Sa mi zda ze sme sa dohodli okolo 5 a ja som naschval meskala asi 10 minut (ako kazdy no skoro kazda zena to robi) prisla som tam a jeho nikdee. Zacala som si mysliet ze si so mna niekto vystrelil tak som mu volala a on na to ze si siel odniest nakup domov. Ako iste poznate prve stretnutia su niekedy divne nepoznate sa prvykrat sa vidite... Nase trvalo oko 3 hodin a skoncilo prechadzkou okolo jeho domu a aj do jeho byt (samozrejme prenajom). Sla som na to stretnutie nezavezene nechcela a ani neocakavla som nic. Hned na zaciatku ma chcel trzat za raku bla bla bla. Po stretnuti sme spolu este 4 hodiny volali ak nie viac.
Potom sme sa zacali stretavat castejsie a castejsie. Teraz mudeme spolu uz rok uz aj na takych 90 percent byvam u neho planuje spolu aj dovolenku. Nebyvala by som u neho keby ma urcite okolnosti k tomu nedotlacili.
Bol mi je mi a aj bude mi velkou oporou v zivote a Dakujem mu.
P.S.: on ma 24 ja 18
Takze verim ze sa da najst ale musis mat holka velke stastie.
Asi najlepsie je si najst niekoho v realnom svete nie v tom virtualnom.
JA som mala iba stastie so 100 zien. Moze sa aj tebe podarit ale nemusi. Je to na tebe. Ja viem ze je to mozne.

bianca

pokec neznasam kazi ludi a partnerstva a manzelstva..!! nie je to zatial moja skusenost ale skusenost ludi.. je to forma zavislosti..!!

mary-anne

nuz, bohuzial pravda je taka. vsetko ide dolu vodou... aj ludska povaha..
kedysi by si ludia vobec nedovolili to, co si dovolia teraz...

miska2323

Ahojte no ja som za tri roky na azetku nenašla vhodneho partnera , a mala som pár strenutí. Neviem čím to je ale je to čím dlhšie tým horšie nikeoho n a tom azetku vôbec na písanie nájsť. Som tam každý den asi 10 minut a to som tam zvykla byť celé dni.A mne sa tam nepodarilo žiadneho partnera nájsť pa