budeme mat jeden rok!!!

ivanka_83

no to uz musi byt psycho zena/muz, ked kvoli osocovaniu si dava tolko prace s ip adresami, novymi nickami a emailami....tak aspon , ze je zamknuto..

Macca

Tak tema je len pre registrovanych. Bohuzil uzivatel sssssss meni IPcky, takze je mozne ze ban nepomoze. Ved ked tak reportujte cez "upozornit administratora" ^^

igua_

prajem vsetko najlepsie oslavencovi! a hlavne nech v zivote stretne, co najmenej takych ludi, ako je ssss.
ssss, ked uz chces byt tak velmi puristicka, tak by si mala vediet, ze hovori sa PO slovensky, nie slovensky, lebo to je cechizmus.

ivanka_83

ze ty si ten posledny prispevok kontrolovala, nez si ho napisala, ze ci je gramaticky spravne?preto ti tak dlho trvalo, nez si sa ozvala,ze?a teraz zasa davas dokopy nieco chytre...

ivanka_83

a predstav si, ze vela nasich znamych zacali mluvit zasa slovensky.proste to ma vplyv.a nemozes porovnavat australiu s ceskom a slovenskom.asi si si nevsimla, ze tieto jazyky su si neni podobne-aha,ty si asi neni moc vzdelana, ze?

ivanka_83

ty si husta!!a ty si urcite strasne chytra hovoris anglicky ako slovensky...hele.krot sa.moj brat ma najlepsiu skolu na slovensku, hovori anglicky ako slovensky, vie rusky, nemecky....ja mam len umelecku.manzel ma iq 157, robi top manazeraja som len taka husicka nevzdelana....co urazas?mas nejaky komplex?podla ladislava spacka si ty ten co nema etiku....neozyvaj sa ku mne...gramatika je to posledne co mna trapi.26 rokov si v australii?a to ta tam pustili?nemluv na mna.ty stara krava zakomplexovana...co tam robis ha?posluhujes??preto si mrzuta?daj si deli.

ivanka_83

ano.treba masirovat.som to uz pisala.pupik masticka.a ty ju tusim mas.nam velmi pomohla.strasne sme trpeli, ked mal koliky...