budeme mat jeden rok!!!

tinka228

no ivanka, my to máme jednoduché. náš malý nechce vôbec nič sladké takže či z obchodu alebo domáca... ale na oslavu mu tortu piekla moja sestra (jeho krstná). keďže je malý v znamení leva tak mu upiekla leva. bola fakt prenádherná a aj chutná. ale malý ju samozrejme pľul :-)).

lenuliatko

nasa mala ma modre ocka a svetle vlasky.oci ma pomne.manzel ma hnede a tmave vlasy.ale podoba sa nanho hrozne :D a on je cely happy.

ivanka_83

tinka ved prave.jogurt, piskoty aj ovocie moze.ale tortu z cukrarne-to by sa asi povracal.to este nemoze.lenuliatko, ten nas je tiez blondaty anjel.ale nie po rodicoch...este, ze ma modre ocka po tatovi..

ivanka_83

moniqa87 haha.ten moj sa snazi obchodovat s aziatmi.oni su strasne nedovercivy voci belochom.lebo cudzinci vedia, ze sme rasisti a mame problem s inymi narodmi.a to nieje spravne.aziati su nahodou strasne fajn ludia...ja so zo stredneho slovenska.slovenstina mi isla perfektne, chodila som do matematickej zakladnej, a na umelecku strednu.a na strednej ma mala rada slovencinarka, lebo som milovala literaturu a vsetko citala, aj nepivinnu slovensku prozu.niesom ziadny hlupak.ale len hlupy clovek sa smeje ludom nevzdelanym.holt.jak som pisala, som popletena.vsetko citam v ceskom jazyku.ale to neznamena, ze mi musi niekto tu vycitat.forum tu neni od toho....

lenuliatko

ivanka tak to tak urob.ja naozaj ked ked sa pozriem na tie fotky citim sa tak dobre.sa pacim sama sebe asi ako sa tam smejem.mala som blondave vlasky ked som bola sprt a take kucerave.a mam taku fotku celu tvar otvorene usta oci vyplestene.to su najkrajsie chvile asi.

ivanka_83

lenuliatko a o to mi ide.ked sa moje dieta pozre na fotky, nech ma take dobre prijemne pocity ako ty.proste dobre pekne detsvo..

moniqa87

ja sice viem dobre rozpravat po slovensky, ale niekedy robim take gramaticke chyby az to boli....
preto som nesla studovat slovencinu, hi...
takze neurazat sssssss, zakial si rozumieme, zatial je ok, ked nam tu niekto nezacne blabotat prinajmensom po cinsky a my nebudeme mat tucha co chce, tak ziadne urazky!

ivanka_83

tinka presne tak....no ja chcem urobit studenu tortu-z piskot, jogurtu, trstinoveho cukru a jahod.a posypem to struhanou cokoladou...to sa da do chladnicky a je to strasne dobre, jak tie piskoty su nasiaknute jogurtu.mnam mnam

lenuliatko

take vztahy mam ja so svokrou.hruza a des.dufam ze my take nebudeme na nase nevesty a zatov :)
ohlaodm tych narodenin.ja som svoje prve narodeniny teda oslavovala.nrmalne som mala tortu so svieckou a rodina okolo mna vsetci mali zomna srandu dedo s ami snazil zjest tortu rovno pred nosom.mam nadherne fotky z tej oslavy preto si myslim ze to bola moja najkrajsia oslava narodenin v zivote.a jedna fotka z tej oslavy je premna najoblubenejsia :)