ohovara mojho priatela, preco?

Príspevok v téme: ohovara mojho priatela, preco?
tutuna

Stretla som sa minule s jednou znamou. Poznam ju skor z videnia, je to sesternica jednej kamosky. Pozname sa 1-2 roky. Ta mi povedala, ze vraj vie o tom, ze ma moj priatel podvadza a v baroch bali kazdu suknu. Mne to prislo cudne, lebo sa sprava normalne ku mne, ako vzdy. Ale predsa len som mu o tom povedala. Povedal, ze to je blbost, nech si nevsimam tie somariny. Nechapal, preco to o nom hovori, lebo aj on ju pozna z videnia. To aj mna zaujima, preco mi to ona povedala? Co by tym chcela docielit? Da sa zistit, kto z nich mal pravdu? Dakujem.

mata

a este k tomu co povedal tvoj priatel- snad si nemyslis,ze keby ta aj podvadzal,ze ti to povie ? ze sa prizna "hej hej to dievca ma pravdu" ....

mata

viem,ze KAZDY by najradsej veril svojej polovicke, ale vies ako sa hovori - "zapierat zapierat zapierat".... takze by som si to tiez preverila radsej

a nemyslim ze by si v podstate neznamy clovek vymyslal nieco take. nema na to dovod. nikomu len tak nenapadne trepat do vetra ze kto koho podvadza.
a odkial to ona moze vediet ? svet je maly.. a aj velke mesto je v podstate ako jedna "dedina"..kazdy kazdeho pozna... ja mam napr kamosku ktora ma kamosa a ten..blabla - a tak som sa dozvedela ze sucasna priatelka mojho byvaleho ho podviedla :P ... ale mne je to fuk takze ja to nikomu nepoviem.

a kebyze sa stane taka situacia,ze dvaja spolu chodia,ona zalubena,a on ju podvadza na kazdom kroku,a vsetci to vedia a iba ona nie,tak keby som k nej mala nejaky blizsi vztah alebo sympatie tak mozno by som sa snazila "prehovorit" niekoho nech to povie tomu dievcatu (aby nebola za sliepku).ja by som na to odvahu nemala :).

nechcem ti davat chrobaka do hlavy,ale prever si to a hlavne JEMU NEHOVOR ze si sa to tu vobec pytala atd. viem ze je to tazke pripustit nieco take,ked ho lubis,ale.. radsej sa dozvediet pravdu skor alebo neskor,ako nikdy. ale prajem ti aby to vsetko dobre dopadlo

[zruseny12]

...anulikk...tak to by si sa cudovala,co vsetko si vedia ludia povymyslat ked chcu uskodit.../mam s tym bohate skusenosti/

anulikk

bez vetra sa ani lístok na strome nepohne...iste si niečo také nevymyslela len tak,to je vážna vec,ohovárať bez dôkazov,takže ja by som začala rozmýšľať nad mojim milovaným,čo je na tom pravdy...

[zruseny12]

...no,niekto vie pekne urobit peklo medzi dvoma ludmi/moze vam zavidiet,ze zijete pekne v pohode atd/...tazko radit,ale ako pise andy prever si to,len uz ti dala chrobaka do hlavi a to nie je dobre,ty musis vediet ako sa k tebe chova atd.
NIEKTORY LUDIA NEVAZIA SLOVA LEN TAK HOCI,CO VYPUSTIA Z UST A NEUVEDOMUJU SI,ZE TYM MOZU VELMI POSKODIT INEMU CLOVEKU A NIEKEDY AJ CELYM RODINAM,NETREBA KAZDEMU VERIT...

...tiez mam taku skusenost,ked som sa vydala,teraz uz ex bol na vojne a ja som sa prestahovala kde byval,este som sa tam poriadne ani neusadila a uz mi jena velmi dobra rodina zacala hovorit o rodine exmanzela,aka je bla bla, ta jeho rodina atd.no ja som to jednym uchom zobrala a druhym vypustila,lebo keby som ich bola pocuvala,tak by som ani nezacala zit s manzelom a bola by som sa s nim rozisla...najhorsie bolo to,ze ked nieco potrebovali tak za svokrou ta rod./CO ICH OHOVARALA/stale prisla/svokra robila dost na vplyvnom mieste/
NEPOCUVAJ STALE KAZDEHO,TREBA VELMI ZVAZIT,CO TI KTO POVIE...VELA STASTIA VAM PRAJEM OBIDVOM.

andy

Môže byť na tom niečo pravdy, alebo môže len žiarliť, možno ho balila ona a dostala košom, tak sa mu chce takto pomstiť. Ale asi by som si to preverila - pre vlastný pokoj

kleaaa

som po rozvode par rokov a predtym som tiez zachytila podobnu info, ktoru som nebrala vazne.
Zacni si toho tvojho viac vsimat, ci sa moc nefinti, ked ide akoze na nejaku chlapsku akciu, ci netrci niekedy v kupelni dlho... rozhodne hned neuver, ze su to len somariny.
samozrejme to nemusi byt pravda, ale aj tak..nebud naivna