Moderne pekne meno pre dietatko

Estaa

panthera, to je len tvoje zbozne zelanie, ze sa dieta vyda do cudziny:) Je dost mozne, ze zakotvi vo vedlajsej dedine... Victoria-Grace zo Starej Mase znie neuveritelne krasne:) Ja mam slovenske meno a nestratila som sa s nim ani v dalekom svete, nemam ziaden problem, aj na "cervenom" diplome z cudzokrajnej vysky sa pekne skvie. A nase deti budu mat tiez slovenske mena.

panthera

..a co sa mien tyka,moje dietas bude mat madarske priezvisko a dievcatko bude Victoria-Grace a chlapcek Luca(Luka....Mne sa tie mena pacia ,neviem sa stotoznit s tou Anickou,Hankou,matildou a Gertrudou...a co sa tyka chlapcenskych slovenskych mien,tak sa mi nepaci ziadne....prave preto je na slovensku milion oliverov,Filipov a Adamov...ostatne su uz naoézaj o nicom...

Panthera

Vzhěadom na to ,že tu píšete ako je KEVIN ciganske meno,musela som zareagovat...ako ste k tomu preboha prisli???????????????prečo neberiet do uvahy ,že aj na slovensku žijú ludia so zahraničnými priezviskami...napr.Kirschner,Neumann,Baumann,Schindler....a k tymto menam sa asi moc nehodi Anička Neumann....neodsudzujte,ved sme v EU a nase deti nebudu sediet len na slovensku a snivat o nejakej dovolenke pri balatone ako nasi rodicia...ale rozprchnu sa do sveta a prave tam by mohli mat problemy s menami...

beskyd

heh, to su ti ludia uz fakt opice ked davaju slovenskym detom anglicke mena? bleh... trocha hrdosti by to chcelo. ze grace, jessica, kevin.. skoda ze sa u nas nechytili egyptske filmy a kultura, by sa kazde decko volalo amenhotep asi, alebo hatšepsovet..

metropolis

Cibula. Origos. Ti garantujem, ze ziadne ine dieta sa tak volat nebude. Uz ani neviete, co by ste vymysleli...