Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

jessika

ahojte dievčatká moje.vitaj lochneska.svadba prebehla v poriadku? vytancovaná?:))
ahoj džanuška.aj mne by vyhovovalo udržiavanie ako takéto.len prečo sme to nevydržali dlhšie s tou diétou?keby sa mi bolo toto stalo pri 59 kg že sa už len takto ovládnem na toto udržovanie váhy tak by som bola maximálne spokojná ale nie pri tejto váhe.mne to nestačí.ja chcem ešte nejako potlačiť túto váhu nižšie.len už si ani ja neviem rady.teraz mám 66 kg a jem všetko doradu.asi si len na nejaký čas potrebujeme oddýchnuť od tejto diéty.ale ja som toho názoru že v zime ide diéta lahšie.aspoň sa to u nás tak ukázalo.prajem dobrú noc dievčatká moje.

Džana

ajojte zlatíčka moje! ja posledné dva-tri dni ani neviem čo je to diéta. Rozhodla som sa, že možno za také dva dni keď sa budem na to cítiť - dám si posledný termín na chudnutie. Napr. do polovice júla (sa budem maximálne snažiť). Keď sa ani napriek tomu nedostanem pod váhu tých mojich prekliatych 67, tak sa už definitívne na to vykašlem a budem sa snažiť udržiavať si len tú váhu na tých 68-69max. Inak to nevidím a inak to asi nepôjde. Teraz papám všetko doradu a som stále na tej váhe cca 69kg. Takže asi tak. ale myslím na vás. Toto je vlastne moje osobné rozhodnutie a asi si každý bude musieť na seba ušiť niečo takéto,čo by sa k nemu hodilo keď to nejde inak, čo vy na to??

lochneska

Ahojte baby, tak ja som sa včera konečne vrátila z Čiech, bola som na tej svadbe, ako dieta išla kompletne bokom, ale veľmi ma prekvapilo, ked som sa dneska postavila na váhu že mi to neukázalo ič navyše :)

jessika

no tot.nikto sa tu neukáže?asi fakt každý zunoval túto diétu.alebo len nemáte čas?kde ste kočky?džanuška kde si?ja sa nedržím moc dobre.teraz už fakt rozmýšlam nad nejakou zmenou.budem musieť niečo vymyslieť.

jessika

čaute kočky moje.ja som sa sem akosi skôr nedostala.ale diéta pokašlaná maximálne:))ale dnes som si kúpila fasa šaty.dúfam že budú dobou inšpiráciou na ďalšie chudnutie.tak sa mi páčia:) a vy ako stojíte? asi neveští nič dobré že sa tu zas ukazujeme len málo.obyčajne je to vtedy keď porušujeme diétu:))no ja aspoň určite.ale chcem sa polepšiť hoci asi som nenapravitelná ale nejak sa netrápim.prajem sladké sny.

merilinka

jeziiis ja som taka tapsaa:Dtak som sa postavila len tak zo srnadny na vahu po vsetkom jedeni:)a o kilo menej,dneska ovocny den ze a ja 2kaiserky jedna so syrokremom,druha s dzemom,potom kus acidka:)isla som hned cvcit pol hodku,este ze som hned aj prestala,lebo mi uz na chut isiel jogurt:)to by som uz moc porusila,ale chcem tak aby kazdy den som sa pohybowala okolo 5tisic kj,lebo ten ovocny tam dost malo kalorii prijmeme a potom nechcem jojo-efekt,ze to prezeniem zas radsej si dam a kilecka pojdu aj tak dole podla mna ked teraz dost,pravidelne cvicim:)

merilinka

tak ja mam dneska ovocny den mala som zatial susene banany,jablko,hruska a teraz celozrny rozok so syrom dala som si aby som vecer nezjedla wsetko,lebo u mna vecer je strasne kriticky:(

meduska

ahojte
ako tak pozeram-dodrziavat teraz dietu,ked clovek chodi po akciach a stretavkach nieje vobec jednoduche....
Snazim sa, ale su prehresky.Dnes som si zohnala cd Cindy a idem cvicit. Ked som videla Petu Polnisovu,ako schudla-bola som v soku, dala urcite dolu minimalne 10kg. Tak sup do toho.