Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

meduska

ahojte kočky . . .ja som vcera a aj dnes uz trisku polavila-ale nastartovanie mi zostava...ide len o tie narodeniny a meniny . . .normalne zasa pokracujem a krotila som sa . . .velmi. Robila som vyborny Kinder rez-mnam. Manzelikovi do prace a grecky salat . . . .
Dnes robim hrachovu polievku-2. den. Inak ja ked som jedla kukuricu-pribrala som-velmi-ale ja som jej jedla vela a z pohara. Odvtedy ju nemusim-tak som sa jej "prezrala"

jessika

džanuška takže ty si Janka.
a lochneska naša bude potom Zuzka:)
no a ja sa ako volám?:)) takže ten august pekne pooslavujeme spolu s tými meninami.
moja diéta sa mi začína nepáčiť.po ovocnom dni som nič neschudla čo je u mňa nezvyčajné a po bielkovinovom dni váha ukazuje ešte o pár dekov viac.no neviem.uvidíme ako sa to vyvinie v nasledujúcich dňoch.rozmýšlam nad tým že by sme si niekedy v blýzkej budúcnosti mohli dať jeden vodný deň.spolu len tak na prečistenie organizmu.čo vy na to?už sme ho mali dávno.a bola by som velmi rada keby sme si ho spravili všetky v jeden deň naraz.
prajem všetkým vám nádherný deň dievčatká moje.

jessika

dobré ráno:) aj ja sa pridávam k tým meninám.ja ich zas oslavujem 27 august. meduska všetko najlepšie k meninám.
džanuška moja ja hrach a takéto veci neberiem ako prehrešok a ani ako niečo z čoho sa priberá.potrebujeme vitamíny v každej forme a je mi to jedno či je to vhodné do tejto diéty.ja takéto veci normálne jem počas diéty.takže ty tu randíš a nám si to propagovala iba ako výborný čaj:) ty malá nezbednica.a to dôležité si chcela vynechať čo? alebo rande nepatrý do diéty?podla mňa áno:)takže nabudúce takéto dôležité veci nevynechať prosím:))

lochneska

Džanuška, počuj ty mi normálne dodávaš energiu do života :))) Som straaašne, rada že sa Ti tak darí a dúfam že to pojdem nám všetkým tak isto :))))
No kukurica neviem lebo ju veľmo ani nejem, ale čo sa týka hrachu, ja ho jem skoro každý deň a v pohode :)))
Ja meniny zasa oslavujem 1o dní pred tebou ... :)

Džana

Meduska, ty si vlastne Stanka? Teeeda :)) Tak už popredu prajem všetko naj k meninkám, nech sa Ti vo všetkom darí, a hlavne v tej našej diéte, keďže sme sa do nej pustili a chceme to spolu zvládnuť a nech si zdravučká :) Ja budem oslavoať až 21. augusta :) Potom urobíme mejdan, jo za všetky meniny a narodeniny nás troch-štyroch, čo sme počas roka oslavovali :)) Inak viete čo sa mi dnes stalo? Dnes ráno, keď som prišla na firmu, ešte kým tam skoro nikto nebol, som sa len tak postavila pred vchod na slniečko a naraz prišiel jeden zákazník (mladý chalanisko) ku mne a pýtal sa ma, že kam chudnem :) A ja že čo?? a on že už moc chudnem a uškeril sa :) Normálne som celé doobedie nad tým rozmýšľala a priznám sa, že ma to úplne zmiatlo a nevedela som, aké pocity mám mať z toho :) Ale tak ešte na takých 64 to chcem dať a už to nebudem tak radikálne brať. Len čo keď nemôžem stále prekročiť tú zakliatku 67-mičku?? Aj kolega si dnes zo mňa robil srandu, že či mi na opasku nemá urobiť ďalši dierky, lebo videl, že ho mám na poslednej a už sa viac nedá stiahnuť :))) No fasa deň dnes :)) A vy čo ste zažili pekného?? ha? pochváľte sa! :)

Džana

A Jessulik - dobre si vytušila - bolo to také malé rande :) Všetko tomu nasvedčovalo, hlavne priebeh a koniec :)) , ale neberieme to zatiaľ ako rande... Len také kamarátske stretká... :) Uvidíme časom :)

Džana

Ahojteee! :) No dobre teda, priznám sa s tou váhou. Keď som sa po tých bláznivých dňoch postavila na váhu, mala som 71,5kg, čo som skoro skolabovala. A za minulý týždeň som to dotiahla na 67,3, čo som sa strašne tešila. Ale dnes ukázala váha niečo málo cez 68, aj keď neviem prečo, lebo som sa podstivo držala. Zato dnes som trošilinku vymýšľala, ale žiadna katastrofa. Teraz som sa napapala hrachu a som plná, ale nie je to ako keď sa natrieskam chlebom alebo niečim hustým, veď viete asi o čom hovorím. Inak kočky, chcem sa vás opýtať -také veci ako je hrach (teraz čerstvý zo záhrady, alebo kukurica z konzervy - beriete to ako to, z čoho sa priberá? Lebo napr. o kukurici sa hovorí, že je na výkrm :) čo vy na to??

meduska

ahojte kočky
-byvam na panelaku a zahradu mam asi 8km od domu-a su tam len zemiaky :D - cize zial-kupujem ovocie-ale rada sa neham pozvat do inych zahrad-ved konecne su tie jahody a ceresne :D
dnes rano vaha ukazala 74 - vcera som bola u sestrenky a oni na nasu pocest zacali grilovat-darmo som vysvetlovala,ze mam dietu-nemam vraj vymyslat a podobne reci-dostali do mna 2 celozrnne chleby z domacej pekarne a platok syra a rajciny,papriku-tak som do celkom dobre zvladla-az na tu porciu zmrzliny
-bielkovinovy den mam rada-lebo ked zacnem s mliecnymi vyrobkami-dobrajem si cotage syr a acidko nizkotucne vanilkove-idem aj teraz do obchodu
-dnes sa nahanam-manzelik ma narodeniny a co sa tyka darceka-ja musim byt vzdy orginalna a netuctova-dufam,ze zasa sokujem a zajtra mam meninky . . . huraaa-chcem zehlicku na vlasy-ale to si asi budem musiet kupit ja-lebo meniny su u nas len cokoladkove-v mojom pripade budu asi melonoveeeee
pa a nech sa vam dnes a aj dalej daríííí

jessika

dobré ránko dievčatká moje.a ahoj stratená:) ževraj čipsy.ha....
a ako si to predstavuješ naťahovať s tou tvojou váhou?okamžite vyklop kolko vážiš!!! :))) džanuška moja som rada že sa cítiš lepšie a povedz mi kočka s akým priatelom si to bola na tom čaji?hádam rande???
lochneska meduska som rada že sa vám darí.vidím že všetko začína ísť ako má.konečne.ja som tiež nezhrešila.držím sa zatial.idem baliť synovi jedlo na výlet.prajem pekný deň.

lochneska

Ja som mala v posledný bielkovinový den takú mňamku :)
Kuracie prsia urobené na prírodno, potom sme na to dali šunku šparglu a na to plátok syra a dali zapiecť ... no proste niečo geniálne :))))