Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

Sladkorka, určite má význam tá diéta. Ja to s Jessikou držím od začiatku, postupne sa k nám popridávali kočky. Ja som schudla cca 12kg a Jess nejakých cca 15kg, len sme trošku blbli a pustili niečo späť. ale keď sa budeš držať, máš to vyhraté! :o))

sladkorka

Ahojte, uz ste nieco schudli zienky? Ked tak pozeram na ten datum 20.1. a dnes je 26.6., hm, ratam, je to 5 mesiacov. Necitala som vase prispevky, su vellllmi dlhe, ale zaujima ma, ci ma tato dieta nejake ucinky.Tak dik za odpoved.

Džana

No kočky moje, ja som dnes po dlhej dobe mala celý deň bez jediného prehrešku, čo sa veľmi tešíím :)))) Ale nechcem to zakríknuť. musím sa snažiť aspoň tento týždeň pred dovolenkou, nech som tam neni ako veľryba. už mi bruško trošku podrástlo za tieto posledné dni.... Zajtra doobeda ešte do práce, večer na chatu - a to dúfam, že nebudem blbnúť. Ideme tam len nejaký cca štyria. viac-menej to je taká relax chata, lebo sme sa skoro všetci zhodli na tom, že potrebujeme jednoducho vypadnúť z práce, domu, toho istého kolobehu.. Takže nie taká "ožran" chata :) V tom prípade by som to teda mohla prežiť. Zajtra mám ovocie a mám asi 5 marhúľ, nič iné doma! budem musieť skočiť niekam.. :( Tak držte palce. myslím na vás. aj vy sa ozvite, ako ste na tom, jo??

lochneska

Babyzne, ja som dietu prestala držať ked som bola v tej Prahe, ale prekvapilo ma že som nič nenabrala späť, a dnes som sa postavila na váhu a zasa to bolo o niečo menej, ja vlastne v diete normálne pokračujem.... sem tam s prehreškami, ale akosi si z nich nič nerobím. Dnes mám ovocný den, tak som zvedavá ako to pojde... a včera som robila pizzu a na večeru som si dala venčeky kakaové a aj vanilkové :) a v pohode...
Teraz sa teším lebo ide leto a budem doma tak budem mať viac času na sebe popracovať, tak som zvedavá ako to všetko dopadne ....
A Džana, to s koníkmi mi je luto, ja sa tiež dostanem za svojou kobylkou až vo štvrtok alebo piatok, kvoli chorobe :( Ale ak mi bude lepšie tak v piatok sa chystám s nou na pár dní preč :)

jessika

dobré ránko.tak už mi je na šťastie dobre.včera som jedla málo ale jedla som normálne jedlo.dnes sa pokúsim dať sa na diétu.uvidíme ako to dopadne.ale rozmýšlam o malej zmene na čas.asi si dám pár dní takú inú diétu.strašne mi chýbajú už ovsené vločky s mliekom.asi si ich budem dávať na raňajky.musím to trochu zmeniť lebo toto ma už nebaví.no veď uvidíme ako to dopadne.za pokus to stojí.aj zmena je lepšia ako stáť stále v tom istom kolobehu.každý deň začať a poobede prestať.potrebujem zmenu!ozvem sa ako to dopadne:))a vy kde ste dievčatká moje.džanuška vôbec sa mi nepáči moja váha.hnevá ma že ak sa stretnem s niekým kto ma ešte nevidel schudnutú tak ma pochváli ale ludia čo sú v mojej blízkosti si zas všimli že som niečo pustila späť.pritom to ani nie je tak vela.dnes mám 67,2 kg.ale mám velké brucho.a dá sa to vidieť.musí to ísť dole za každú cenu!džanuška moja pozbierajme sa už.tolko sme bojovali a vytrvali.nevzdávajme to práve teraz keď je pred nami leto.nesmieme!vráť sa prosím ťa so mnou na diétu.prosíííííím:)))

Džana

Jessulik, to je mi ľúto, ale zase na jednej strane máš možnosť naštartovať sa znovu na diétu. Ja si radšej už nič neplánujem, lebo aj tak na to nechtiac "kašlem". Včera sa mi zase nepodarilo nabehnúť na diétu. Mimochodom - budúci týždeň - to je od piatka za týždeň mi kamoška navrhla, či nepôjdem s ňou na dovolenku. Jasné, že som povedala ok, ale keď som si v zápätí zmyslela, ako teraz vyzerám - resp. sa cítim (keď nediétujem), tak až zimomriavky prebehli po mne... a ešte som k tomu dostala aj tie "naše" dni.. fúú.. Takže kočky, vôbec netuším ako budem fungovať ďalej. Len sa budem asi modliť, nech sa vrátim späť do diétového kolobehu, lebo inak... :) Dnes som chcela ísť aspoň na kone, ale keď som tam volala, či majú voľné, tak mi oznámila, že najskôr v pondelok.. Lenže to som dlho v robote a potom cez víkend pôjdeme snáď na tú dovolenku, takže aj tento smer je včudu... Mne sa teda pefektne darí.. :(( a inak Jessuli - nenadávaj tu moc, aby nás nezhodili z diskusie alebo tak, jo?? :)

jessika

dobré ránko.ja dnes diétujem:))) je mi strašne zle.vnoci som vracala a mám aj hnačku.neviem sa na jedlo ani pozrieť.takže či chcem či nie dnes diétujem.skúšam svoju rannú kávu ale určite robím velkú pičovinu lebo tá mi asi teraz neprospeje.ale čo už.zvyk je zvyk.a vy ako ste na tom?

lochneska

Ja som bola dneska u doktorky, som na chorej do konca týždňa a má to super výhodu, lebo sa mi nedá moc prehltať tak aspon menej zjem :D
Džana: no sama musíš prísť na to čo ti v jazdení najviac vyhovuje.. :) Treba vyskúšať jedno aj druhé... Pri anglickom štýle sa mi nepáči hlavne to že sa nedokážem uvolniť, musím byť vystretá a držať sa nohami .. Pri westerne naopak, sadnem na kona ako taký batoh ... jedna noha sem druhá tam ... a ide sa... navyše je to oveľa bezpečnejšie čo sa týka stability v sedle :) Zasa najlepšie čo môže byť je ked sa začínaš učiť jazdiť v anglickom sedle, lebo sa učíš rovnováhu a stabilitu v sedle a potom tto už ide samo :)) Aj ja ked som robila minulé leto jazdeckú školu tak každý najprv v angličáku a potom som dala vyskúšať western a každý sa sám rozhodol :) Ale prajem s koníkmi veeeľa šťastia, ja sa chystám s mojou kobylkou v piatok na pár dní niekam vypadnúť :)

meduska

ahojte kočky,
hlásim sa po dlhej dobe-ta moja praca a vikend na chate . . no viete si to predstavit-uplny masaker. Dnes je vraj dobre nejest od obeda-ak sa da a vydrzat do rana na vode....mesiac nam praje na precistenie.Zeleninova polievka uz je navarena a uvidim ako to taka rozozrana zvladnem.