MA MILENKU?

Príspevok v téme: MA MILENKU?
zanetta

Nasla som priatelovi s ktorym zijeme v mobile smsku ktora vo mne vyvolala zvlastny pocit. Ja nie som ziarliva ale toto ma zoziera. S muzom chodievame domov niekedy cez vikend k svojim rodicom a niekedy ide aj sam ked nemozem. Tam chodieva s kamaratmi von na pivo, futbal atd. a mne sa zda ze tam existuje este niketo okrem mna. :( Mame súpolu dve deti, maleho synceka a 10 r dceru. Je zodpovedny ale mne sa zda ze mu chyba volny zivot ako za slobodna. a co ta druha? Vie o mne a o detoch, to som citala v smske. Ako teda moze?

mya24

hmm tak to musi byt este tazsie kedze on je jediny chlap tvojho zivota teda je tvoj prvy.. ja len jedno neviem pochopit ze ho to nemrzi hovado jedno! ty sa trapis a zozieras a on len caka co povies a asi mu to je jedno co povies ked povedal ze urobi ako povies.. vsetko to hodil tebe na hlavu namiesto toho ze by ti slubil ze to uz nikdy nespravi? ja viem ze niele lahke ho poslat kade lahsie ale si pripravena stravit s nim cely zivot aj s myslienkou ze nebol iba tvoj? si este mlada aj ty by si si mala uzivat podla mna hlavne ked si este nemala ineho..mas na to pravo mozno ten pravy na teba este len niekde caka..

zanetta

Ano bola som tam za nim par krat ale vacsinou len chvilku a hned sme isli domov ani som si tam nic nedala pit, viete tam su skoro samy chlapi, to je ta typicka dedinska krcma. To ma nikdy nelakalo tam snim ist. Alebo sme boli v lete pred krcmou na kofole ked sme isli z futbalu kt.muz hrava. Pytala som sa ci tu babu poznam povedal, ze nie. Ze raz ked som za nim prisla do krcmy tak tam bola ale ze nesedeli pri jednom stole. ale ze vedela kto som od zaciatku. Ja neviem co by som urobila, keby som ju stretla. Stale sa rozhodujem ale tak lahko to nejde ako to pisete. Je to otec mojich malych deti a (doteraz bol) aj moj jediny chlap. Zoznamili sme sa pred 12.rokmi a on bol moj prvy..

Summer_

Ja by som uz s takymto chlapom nedokazala zit.. a aj keby som mu odpustila koly tomu ze ho milujem, koly detom atd. aj tak by to vo mne raz vsetko pretieklo a musela by som ho poslat kade lahsie.. lebo na taketo nieco sa podla mna zabudnut neda, stale to ma clovek pred ocami, stale to boli... a myslim si, ze ak by si mu odpustila, uz by nechcel pocuvat ako ta sklamal atd, lebo by ho to zatazovalo a ty by si to v sebe musela dusit, co je dost neprijemne.. ak by sa to stalo mne, ten clovek by v mojich ociach klesol na uroven totalneho hajzla!
Ja si myslim, ze sa kludne este mozes zalubit a mozno tento muz nebol "ten pravy", lebo ten pravy ta este len niekde caka... Ved mas zivot este pred sebou.. chapem ta ale koly detom, je to tazke, ale skus mysliet aj na seba, nie len na ne.. oni sa s nim predsa mozu stretavat akokolvek casto a ty mozes byt stastna.. nemusis sa s nim zahadzovat koly detom.. aspon to je moj nazor.. ale rozhodnutie je na tebe, aj ked strasne tazke :(( mozno sa skus poradit este s niekym, s kamaratkou, maminou atd.. drzim ti palce, aby tvoje rozhodnutie bolo to spravne a aby si bola stastna ci uz s nim, alebo bez neho /mozno s novym a lepsim:)/

ksl

Milá moja,máš toho dosť.Bohužiaľ ti nikto neporadí čo ďalej.Je to naozaj otrasné a maximálne nefér,ale to rozhodnutie je celé iba na tebe. On je zbabelec ktorý zlyhal,ale môže byť,že keď si ho necháš,tak to už nejako bude fungovať,lenže to musíš byť ty tá silná a podržať vzťah za oboch. Zrejme pri malom synčekovi ti bude jednoduchšie mu dať druhú šancu,ale mala by si sa časom postaviť na vlastné nohy,myslím tak,aby si v prípade,že sa to zopakuje vedela prežiť sama. Budem ti držať palce,aby ťa už nikdy neoklamal a aby sa ti podarilo mu to odpustiť (aj keď si to neviem predstaviť,ako sa to dá).

vear

Ahoj! Prečítala som si celú túto tému. Teraz si určite stále v myšlienkach čo urobiť, to by bol určite každý. Ale vieš, každý môže v živote urobiť chybu, ako to urobil tvoj priateľ. Možno sa mi to teraz ľahko hovorí, keď som neni v tvojej situácii, ale ja by som mu ešte dala jednu šancu. Veď ako aj píšeš, že ho to chytilo, len keď šiel do tej krčmy. Tak keď pôjdete k jeho rodičom, tak nech do krčmy nejde, a ak by sa chcel predsa stretnúť s kamarátmi, tak buď choď s ním, alebo ho keď tam bude, tak ho príď námatkovo pozrieť, veď predsa sa aj ty poznáš s jeho kamarátmi, tak si ich prišla pozdraviť, na tom nie je nič zlé. Iba to chcem teda povedať, že ja by som mu dala poslednú šancu. Držím palce, aby si sa rozhodla správe, počúvaj svoje srdce.

mya24

zanetta chce sa mi revat ked to citam.. je to strasne ked niekoho milujes, chcete byt spolu cely zivot, mate deti.. a potom toto.. nechcem ta strasit lebo nepoznam toho tvojho ale ked uz niekto raz urobi taketo nieco, vacsinou sa to zopakuje a ako som tu uz pisala=keby sa to stalo raz..ale afera a este ze sa zalubil? to by som netolerovala.. ako chces dalej zit s nim pod jednou strechou? ja som mozno slaboska ale ja by som to nevydrzala a uz by som sa s nim viac nevedela smiat a tesit z malickosti=vzdy by som myslela na to co urobil..a to uz ani nehovorim o sexe.. ja viem ze tam su deti a uplne ta chapem lebo ja som tiez velmi zamilovana a cakame prve dietatko a neviem si predstavit ze by sa to stalo mne.. asi si silna zena ked sa este takto drzis.. prajem ti aby sa vsetko vyriesilo ak chce byt s vami a ty to dokazes odpustit tak do toho rodinu sa oplati zachranit.. ale ja by som to asi nedokazala:-(( vela stastia..

yxo

ahoj zaneta sledujem tvoj pribeh od zaciatku a velmi ma zaujima nakolko ja som nieco podobne zazil aj ked s tebou sa to neda ani len porovnat pretoze vo vztahu ktory som mal ja sme nemali deti...a som este dost mlady...moja byvala priatelka ma tiez nechala kvoli zenatemu chlapovi ktory ma 2 male deti a prakticky im rozbila rodinu aj ked ta chuderka jeho zena asi o nicom stale nevie...hmm dost ma zarazilo hlaven to co si napisala na koniec ze on ti povedal ze aby si ty sama rozhodla a ze bude respektovat tvoje rozhodnutie neviem preco ale pripada mi to tak ze sa chce z toho vyvliect alebo co preco to chce vsetko nechat na teba ed si uplne bezradna a nevies sama co mas robit??? no zasa ale aj na druhej strane asi ani on sam nevie co ma robit je to strasne zamotane a drzm ti palce aby si bola v zivote stastna...

zanetta

Vcera vecer sme sa porozpravali , mne to nedalo a este raz som sa na to pytala. Tak si ku mne sadol a zacal. Vraj on ma nikdy nepodviedol, aspon nie tak ako si myslim. a ze to s tou holkou je pravda. Ze ju spoznal ked som bola ja v porodnici a ze ani nevie preco ho tak k sebe putala. Nato ked mi to povedal som sa rozrevala jak mala, ci na nas s detmi vobec nemyslel. Povedal, ze vtedy ked ma clovek trochu vypite nemysli na nic. A zacal o tom rozpravat uplne normalne ako keby sme sa bavili o niekom inom. Vraj to na zaciatku bolo len o sexe. Ze ani nevie preco to tak bolo. Vraj ked sme boli doma s detmio a cely tyzden sme neboli unho doma a nemohol ist s chalanmi von, ani mu to neprislo, ani nechybalo. Ale ked prisli do krcmy a on ju tam videl, ze sa vsetko vratilo spat a ze si myslel ze ju lubi. Vraj je slobodna. Po tychto slovach som vedela, ze to uz nikdy medzi nami nebude ako to byvalo. Jeden cas sa 2 mesiace nevideli, ze to chcel aj skoncit ale raz ju videl a zase.. Povedal mi, ze teraz ani nevie co chce. Ze chce byt s nami, s detmi a somnou ale ze si nevie pomoct. Ze ju nelubi, ale je tam nieco co k nej citi. Pytala som sa ci nebol v posteli somnou spokojny a povedal, ze bol ale toto bolo nieco uplne ine. Dala som mu facku za to, ze o tom uz tolko ludi vedelo a on mi nic nepovedal. A spytala som sa ci si snou pise a volava. Vraj na zaciatku to tak bolo, ze to nevydrzal a volaval jej ale teraz uz nie. Vymazali si na seba kontakty a povedali ze to nebudu riesit, ze to nechaju tak. Ze na osud. Tak som to pochopila tak, ze ked sa nahodou niekde stretnu, tak sa zasa spolu vyspia? Mna slahne, uz ani neviem co mam citi, co si mam mysliet :( Miluijem nase deti, milujem aj jeho ale on sam nevie ako dalej. Nechce od nas odist, vraj nie je zamilovany do nikoho ineho. Vraj to bol len preslap v zivote, aj ked to bolo pekne a myslel ze sa znovu zalubil. Po nasom rozhovore som dlho rozmyslala a poviem vam, ze neviem co robit. Mam mu odpustit a cakat ze sa to uz nestane, alebo mam ho poziadat nech sa odstahuje. Moji rodicia by boli strasne sklamany keby sa o tom dozvedeli, mojho otca by aj porazilo. Muz je unho zamestany uz dlhe roky v rodinnej firme. Aaj deti, hlavne starsia dcera je nanho naviazana neskutocne. Co robit? Bojujem sama proti sebe. On povedal, ze si to mam rozmysliet a spravi co chcem.. Ale ja neviem co spravit :(