Vyska verzus vaha

Príspevok v téme: Vyska verzus vaha
jenom ja

Zdravim vas.. babenky pod 162cm, kolko vazite? Mam 22 rokov, 160cm a 44kg... hej vyzera to desne malo.. ale nie som vychudnuta a som uplne zdrava, podla mna mam neuveritelny metabolizmus. Jem rovnake porcie ako moj priatel a aj duplu zvladnem - som len utla. Mame to v rodine.Moja sestra mala po porode 45kg a mama ma po 50 tke a vazi nejakych 50kg. Citim sa skvelo a nik ma nepresvedci o tom ze je to nieco patologicke.. akurat vcera ma moja lekarka zacala ze by sme s tym mali nieco robit.. To je ozaj tak nerealne??? Aj ked genetika nepusti?(Inak mala som obdobie ked som chcela pribrat... a VOBEC to neslo!stale sa vratim na 44kg)Som do srotu?? :-D

jenom ja

Pretoze uz skutocne nemam chut behat po ambulanciach.. bola som uz kvoli tomu vysetrena u endokrinologa a dopadlo to v pohode. Sestra a mama pravdupovediac ani stihle nie su. Len malo vazia. ja som stihlejsia. Ale mne uz lezie na nervy ako mi kazdy vravi aka som drobnucka a malicka.. Ale dokelu ved to nie je az tak malo

tinka228

podľa mňa to máte v genetike, keď je aj mamka štíhla aj sestra. ak sa normálne stravuješ, cítiš sa dobre tak by to malo byť v pohode. na druhej strane prečo nevyhovieť tvojej doktorke a nedať si urobiť nejaké testy? dr. bude spokojná a ty tiež ak bude všetko OK čierne na bielom. mala som na strednej kamarátku, ktorá bola na tom ako ty. niektorí sú proste štíhli iní zase tuční, škoda že ja patrím k tým druhým :-))