Z HAK som prisla o svoje vlasy

Príspevok v téme: Z HAK som prisla o svoje vlasy
pomoc nestastna

Pocas brania HAK mi vypadalo asi 50 percent vlasov!ked som ju dobrala prestali padat ale uz nemam svoje vlasy take pekne ako boli a moje sebavedomie je na bode mrazu:(. Zachustovanie stoji az 9000sk v salonoch:( Nepoznate nahodou nejake balzamy, specialne pripravky ktore by "zaktivizovali"moje vlasove korienky nech sa mi postupom casu vlasy opet zahustia? Mate s tym nejake skusenosti? Dakujem za pomoc:)

evitta

Tie vitaminy dodaju vyzivu vlasovym cibulkam, ktore by sa ti mali posilnit a zacat z nich rast nove vlasy. Balzami zaberaju len na odrastene vlasy.

pomoc nestastna

Dakujem za radu, a pomoze to aj zahustit? mne uz totiz po vysadeni tej nevhodnejHAK nastastie prestali padat a potrebujem hlavne ten rastuci efekt:)mas s tym vlastnu skusenost?

baku

kup si kapsule revalid.. treba ich brat 3x do dna.. kup si velke balenie 120 tabletkove je to ovela vyhodnejsie ako to male.. to velke stoji okolo 750SK... treba to brat 3 mesiace.. a k tomu sampon a kondicioner revalid.. oba stoja okolo 200SK.. sorry ale nechce sa mi to premienat na eura.. pamatam si len povodne ceny.. pomoze urcite drzim palce :)