dobry korektor

Mimi323

Veronika aj ja mám 12, na zimu je v pohode, potom daj vedieť, ako si spokojná.
inak ja si kupujem už osvedčené veci ktoré poznám tu.
-odkaz odstránený-
Niektoré veci sú tu lacnejšie. Je tu aj pan stic aj ten super krycí make up mirracle touch.

veronika

diky babule, kupila som si ten pan stick odtien 12, tak uvidime ako sa osvedci, avsak v kazdom pripade dakujem za cenne rady :)

Mimi323

evitta, líčila ma baba z max factoru a pýtala som sa jej čo je pan stic, a vravela že korektor. Na nete je zaradený medzi make upmi, ale je tam napísané, že sa môže používať ako make up ale aj ako korektor. No a ja si ho neviem predstaviť ako make up, veď je veľmi tuhý.

evitta

Pan Stick je tuhy, vysokokryci make-up, ludia si ho zamienaju s korektorom. Nie kazdemu vsak ako korektor vyhovuje.. Napr. ten kto ma vrasky v okoli oci, by mal pouzivat jemnejsiu konzistenciu.

veronika

diky moc, skusim ten max factor pan stick.
este sa chcem spytat, je dobre si zobrat korektor v prirodzenej farbe pleti alebo bledsi? ja osobne som vzdy pouzivala bledsie korektory.

Mimi323

No a Dermakol neviem posúdiť, nemala som túto značku, ale tie rady že Miss sporty, Avon a Oriflame ignoruj, lebo to ti nepomôže.
No a si nájdeš korektory od MF
www.maxfactor.sk

Mimi323

Jednoznačne Max Factor. Ja používam pan stic, ale aj ten masterpiece čo radila evita môže byť dobrý. Ja mám okrem pan sticu aj mastertouch, ale to je na očné okolie. No a z make upov je veľmi dobrý krycí max factor mirracle touch, perfektne prekryje.
No a keď máš problematickú pleť, tak odporúčam kožnú lekárku.

veronika

ahojte, diky moc za rady :)
lilly2, spravne si ma pochopila:)) nechcem ziadne lacne tycinkove korektory. mam s nimi svoje skusenosti a po case sa vzdy zotru, stecu alebo neviem co :) neucinkuju ako maju

diky moc