Uzkost a depresia, doplnky vyzivy

zuzojka

Ahojte všetci, ja mam tiez depresiu. chodim aj k doktorovi a myslim ze mi to urcite pomohlo. Na zaciatku ochorenia som nemala na nic chut, len som tak prezivala. Lezala na posteli a cakala na druhy den. Teraz mam obdobia dobre a zle. Pozitivne je ze tych zlych je uz konecne menej. Dolezite je chciet aby vam bolo fajn, ale naozaj to chciet. Verit tomu ze bude lepsie. Ja beriem aj lieky, som s tym uz konecne zmierena a nehambim sa za to, lebo je to dnes uplne normalne. Drzim vsetkym palceky a nazabudajte mat pri sebe vzdy par dobrych dusi co vas aspon troska pochopia:)

RNG

palma depresie v zime suvisia nielen s mineralmi, ale hlavne nedostatkom vutaminu D-3, bez ktoreho sa nakoniec ani mineraly poriadne nevstrebavaju a nezabuduju do tela.
Viaceri lekari odporucaju aspon docasne brat vysoke davky D-3(1000- 2000 jednotiek).
Dobry zdroj su aj rybacie oleje, tiez aj obsahuju ine protidepresivne a ine uzitocne zlozky. Davka 6-10 gramov denne.

palma111

SILVINCIATKO, skus niektore z tel. cisiel na www.doplnky.com...ja som si posledne obj. cez to..., budem rada ak mi napise ako ti zaberal, dnes mam pocit, ze zabral ale musela som vziat 2 kapsule,neskor 2 dalsie a este 2 5-htp...
RADCA ak mozes daj viac info, tvoj nazor je zaujimavy co este vies o depresii a s nou spojenymi problemami...?
HYPNOS, teba poprosim nejake skusenosti a trosku blizsie popisat ako to prebieha a ake su zlepsenia ci odstranenie neprij. pocitov...po hypnoze
RNG, vdaka ze prispievas s tymi mineralmi to ma nieco do seba, mala som problemy so zubami lamali sa mi jeden za druhym, dost mozne, ze sa mi odvapnili a to prave teraz v case ked pocitujem aj depresie aj nedostatok svetla

damian

Depresia - 2 litre cistej vody denne, sktivny pohyb, zaneprazdnenost, St Johns Wort, vysoke davky magnezium laktat, vysoke davky vit C, silny B komplex. Mozno aj rybacie oleje.

adka 2001

Hypnos tak mi prosim ta porad mam v sebe stale taky ,strach ,nepokoj boli a sklbe ma chrbtica proste necitim sa dobre nechcem brat oblbovaky tak co s tym ?

dada

ahojtevsetci.som tu novy prispievatel,a velmi ma zaujal Hypnos.ak smiem vediet odkial si?mozno by si mi vedel pomoct.prekonala a este aj prekonavam mnoho stresov,a dost sa to odrazilo na mojej psychike.dva roky chodim k psychiatrovi,trochu sa to pohlo k lepsiemu,ale nic moc.mohol by si mi pomoct?dakujem Dada..