Uzkost a depresia, doplnky vyzivy

alexis___

hypnos: prosimta chcem sa ta opytat ci sociofobia je takztiez len porucha a ci sa da z nej navzdy vyliecit...dakujem :)

Hypnos

Trosku ta poopravim, uzkost a depresia nie su ochorenia, su to poruchy. Pisem to preto, aby si nechapala tento stav ako trvaly, pokial nie je sposobeny organickou poruchou a ma psychicky povod, casto je mozne takyto stav zmenit natrvalo. Som hypnoterapeut a sam som vyriesil mnoho podobnych poruch.

RNG

Depkari, nezabudajte na doplnok vitaminu D-3, toho je dnes primalo v kazdeho tele na konci zimy a to velmi vplyva na naladu, lebo pri nedostatky D-3 sa neabsorbuju dobre mineraly a to su vlastne neurotransmitery=depresia.
Rybacie oleje a mastne ryby su dobre zdroje D-3(samozrejme aj inych potrebnych protidepresivnych latok)

silvinciatko

Ahojte :)
Prosim Vas da sa niekde kupit SJW ( lubovnik bodkovany ) ktory tu spominate? Ja mam este par kuskov, mala som jedno balenie este z obchodu v OD Slimak, ktory je uz zatvoreny.
Kde si ho kupujete vy?
Dakujem za radu...

silvinciatko

Ahojte :)
Prosim Vas da sa niekde kupit SJW ( lubovnik bodkovany ) ktory tu spominate? Ja mam este par kuskov, mala som jedno balenie este z obchodu v OD Slimak, ktory je uz zatvoreny.
Kde si ho kupujete vy?
Dakujem za radu...

palma111

U mna je v praci vse po starom, ale kedze robim s ludmi obcas mi idu riadne na nervy...asi nie som ten typ, ktoremu to vyhovuje,pokus o zmenu bol marny a z fin. hladiska by bol chybou...Niekedy mam pocit, ze ak by mal clovek pekne vztahy,ziadna depresia by nebola,lenze ked tie su biedne,partner v nedohladne tak ostava cloveku len to aby sa sam boril. Dnes som mala fajn den a tiez sa tomu tesim...A absolutne nerozumiem preco je to niekedy inak,rencaa urob co je naj...,tie obdobia sa menia mozno pride lepsie, sama uvidis...Keby sme boli z jedneho mesta,boli by sme urcite skveli tim,je fajn, ze ste...prajem vam krasny den.

rencaa

zatial som si nevsimla ziadne. v letaku je uvedena a aj inde spominana mozna zvysena fotosenzitivita. ale teraz je zima, slnka malo...