Permanentny make-up

mony 217

Ahojte všetci, mám skúsenosť s pani Veronikou a môžem povedať že som s ňou uuuuuuplne SPOKOJNÁ. Cestovala som zanou az z Popradu a môžem povedať že je profesionalka. Má vyštudovanu zdravotnú školu a dlhoročnú prax. Obočie mi spravila krásne a prirodzene a môžem povedať že každý mi ho závidí. Povie Vám pravdu ako to v skutočnosti je a ja vôbec nepozam lepšiu kozmeticku so zameraním na permanentný make up. Hoci je to komplikované a cestovaním chcem ísť aj na korekciu.
Čo tu čítam? Slovenské ženy a nevedia nič vydržať. Absolútne to neboli.
Jednoducho hygiena, odborný prístup, vytetuje vám krásny tvár ovocia a už len toto ze Vám povie pravdu ako to je v skutočnosti je ako dlho môže vydržať a aké sú podmienky ktoré súvisia s pokožkou....
Ženy nechajte si svoju prirodzenú krásu zvyraznit. Objednajte sa ku Veronike Kocianovej

anna100

Pridám sa všetkým tým čo s pani " dokonalou " mali negatívne skúsenosti. Jej sebavedomie do neba volajúce, a jej neprofesionálny prístup ma veľmi sklamali. Mala som sto chuti sa otočiť na opätku ešte predtým ako som sa k nej dostala do miestnosti, a to kvôli času ktorú ona zmenila, a potom nadhľadom odignorovala, nakoniec som ostala, ale ..... zle, zle zle a ešte raz zle, mapy, nerovnomernosť atď!!!!!!!!!

Lucsi

Tiez som si dala urobit pernamentny make up obocia u p. KOCIANOVEJ, farba obocia seda a este k tomu tvar obocia nebol rovnaky. No kedze som potrebovala korekciu, ktora je u nej opat draha suhlasila som a napisala recenzie, samozrejme pozitivne. Kedze mi islo o peniaze. Ziadna profesionalka len vysoke sebavedomie!

Sandy123

Prosim Vas, mohla by som vidiet nejake fotky ohladom vasho obocia po zahojeni ? Velmi ma to zaujima, pretoze som si chcela dat tetovat obocie...Dakujem !!! :)

Sandy123

Prosim Vas, mohla by som vidiet nejake fotky ohladom vasho obocia po zahojeni ? Velmi ma to zaujima, pretoze som si chcela dat tetovat obocie...Dakujem !!! :)

JaMAMA

Obočie som si dala robit u p.Kocianovej a VOBEC NIE SOM SPOKOJNÁ ! Nikomu,naozaj nikomu ani svojej nepriateľke by som ju NEODPORÚČALA!! To že ke zákrok u nej bezbolestný je čistá lož!! Aj ked väčšia bolesť je pre mna to spackané obočie.Oháňa sa len papierom ktorý mi dala rychlo pri odchode podpísať.Prosila som ju o korekciu ze to mam velmi nepekné co mi urobila ale vraj si mam zaplatiť dalších 120€ a dorobí mi to!! Nezaujímala ju ani moja fotka obočia ktorú som jej chcela poslat!!Na FB zmaže všetky negatívne hodnotenia.Otrasný prístup !! Presne som dodržiavala jej pokyny pri hojení v tomto som az moc svedomitá co mi aj sama u nej v kresle tvrdila! A co z toho? Teraz mam oci pre plač !! Farba môjho obočia je šedá a ziadne čiarky len mapy!! Musim min rok/dva čakať kým sa mi ten otrasný pigment stratí a dat si to opraviť skutočnej profesionálke a nie takej AMATÉRKE akou je Kocianova!!! Týmto nechcem nikoho odrádzať ,len VAROVAŤ !!!

Nala_555

Ahojte, mna by zaujímalo, či sa po Kocianovej zľahla zem . Kúpili sme svokre poukaz na obočie a ta sa uz 3 týždeň snaží dovolať, dopísať ale ona vôbec nereaguje! Totálne ľutujem že som práve k tejto žene zavítala na web stranku.

Kikirik044

Dobry vecer. S pani Veronikou Kocianovou som bola nespokojna. Za prve som cakala 3 mesiace a ked som sa dockala konecne tak to dopadlo fatalne. Na uvitanie mi dala podpisat nejaky pofiderny papier v ktorom sa pisu omacky a podstata veci je ta ze sa reklamacia nevztahuje na nic akonahle opustite salon. Vsetko co sa vam s obocim stane je vasim zavinenim a vasim neodbornym osetrovanim.. obocie vyzeralo super cerstve ale do 2 tyzdnov sa mi urobili chrasticky a zacalo sa mi to olupovat aj s farbou ktoru som mala pod kozou. Mam tam tym padom medzierky a obocie vyzera krivo a kazde inak. cize v skratke zobrala 120 euro telefon nedviha ona ale jej manzel a obocie nie je hodne penazi co som zaplatila... keby som si vsimla referencie na nu skor nikdy by som k nej nesla.

Lili242

Nie, Veronika Kocianova si nezaklada nicky, tie recenzie pisu zeny, ktorym "slubuje peniaze". Ale skutek utek :-).

Leno

na permanentny make-up odporucam Veroniku Kocianovu. nasla som si ju, aby mi pomohla s odstranenim neodborneho tetovania, pricom som absolvovala jedno odstranovanie, tetovanie a korekciu. s vysledkom som spokojna a mozem Veroniku odporucat. mam miestocko na oboci, ktore mi nechytilo a toto mam vykomunikovane s Veronikou, ze este to dorobime. ja som s nou zatial ziadny problem nemala, vybrala si ju na zaklade recenzii a zatial som maximalne spokojna, napriek teda nie este teda 90 percentnemu vysledku verim, ze toto s Veronikou dotiahneme do konca... Lena