Permanentny make-up

Jiwi40

Žiaľ aj ja sa musím negatívne reagovať na pani Kocianovú, ktorá neznesie vôbec žiadnu kritiku a už vôbec nenesie za nič zodpovednosť, v podstate by sa dalo povedať, že sa považuje za nedotknuteľnú vo všetkých smeroch.

Veď čo už keď jej práca je, ako sama hovorí, "dvesto" percentná a všetko ostatné je len a len vina klientky, ktorá sa určite voči svojmu permanentnému make - upu správala tak, aby jej po ňom nezostalo ani stopy. A keď sa chce s pani Kocianovou spojiť ohľadne reklamácie, tak tá neexistuje...ani reklamácia a ani pani Kocianová.

A v konečnom dôsledku napísať oprávnenú negatívnu recenziu? Tak to už vôbec nie...a existujúca foto dokumentácia klientky po vyhojení PM? Tá predsa nemá žiadnu váhu....

Asi toto je prístup pani Kocianovej.

Myslím, že by bolo oveľa sympatickejšie a hlavne férovejšie, ak by si pani Kocianová priznala chybu. No ale to sa tu očakávať nedá...škoda...

Brigita232

tato tema je cela zaspamovana chvalami na Kocianovu, uz aj clovekovi s IQ 50 je jasne, ze si to pise sama, takto sa hovadit.....

Brigita232

niekto tu tej Kocianovej pravidelne robi reklamu na vstekych temach o permanentnom makeupe, asi nema dost zakaznicok ...a ani sa necudujem, kamoska bola s jej pracou tiez nespokojna a s jej arogantnym chovanim ani nevravim. Korekciu vo vsetkych dobrych a serioznym studiach robia gratis, dokonca aj dalsiu korekciu a tiez zvyhodnuju ceny, ak idete po mesiacoch na obnovenie, ozivenie makeupu.

Evi033

Chcela by som vysloviť nespokojnosť s prístupom p. Veroniky Kocianovej, ktorá sa na svojej webovej stránke prezentuje ako odborníčka s vysoko profesionálnymi kvalitami, známa svojou pedantnosťou, precíznosťou a perfekcionalizmom.
Dala som si u nej urobiť permanentný mejkap pier, pričom som bola upozornená, že je možné, že bude potrebná /platená!!!/ korekcia tetovania, pretože to, aký bude výsledok tetovania, je individuálna záležitosť a tiež záleží na starostlivosti klientky o pery po zákroku. Keďže som bola upozornená, že výsledky sa objavia na perách až po cca 3 týždňoch, aj pri dôslednom dodržiavaní VŠETKÝCH odporúčaní p. Kocianovej som vôbec neriešila, že po postupnom hojení tetovaných pier sa na nich žiadne výsledky jej práce neobjavovali.
Keď sa však neobjavili ani po 3 týždňoch, rozhodla som sa jej napísať e-mail, aký bude ďalší postup. Môj mail však zostal bez odozvy, p. Kocianová vôbec nezareagovala a tak celá vec dopadla tak, že som vlastne vyhodila do vzduchu 100 eur.
To, ako organizmus permanentný mejkap príjme, je určite individuálnou záležitosťou, ale keďže s tetovaním pier už skúsenosť mám /skúsenosť, kde nebola nutná ani korekcia – ktorá bola, mimochodom, zdarma!!!/, tak som presvedčená o tom, že to, že sa na mojich perách po zákroku p. Kocianovej neobjavil ANI NÁZNAK tetovania, nebolo spôsobené tým, že by môj organizmus permanentný mejkap neprijímal.
Čo ma však mrzí oveľa viac než vyhodené peniaze, to je prístup p. Kocianovej, ktorú asi nezaujíma, ako spokojné sú jej zákazníčky s jej prácou po vyhojení, nie len po odchode zo salónu.... Eva

Tinka 22

Veronika Kocianová, odborníčka s 200% výsledkom, ktorá sa schováva za svojho manžela a keď sa jej snaží dovolať nespokojná zákazníčka, tak nemá záujem komunikovať. Pani Kocianová, keby ste mali čisté svedomie, tak nemáte problém komunikovať so zákazníčkou aj dva mesiace po vyhojení. S hrdosťou vystavujete fotky s čerstvo vytetovaným obočím, prezentujete sa ako najlepšia kozmetička na svete, ale prečo nedáte foto aj mesiac-dva po vyhojení? Dávate vyplniť zákazníčke dotazník spokojnosti s tetovaním, aby ste mali dôkaz, že odchádzala spokojná. Áno, hneď po tetovaní je to super, ale po dvoch mesiacoch ledva vidno čiarky, až nejaké vôbec zostanú, načo sa hneď ohradíte tým, že to nie je chybou kozmetičky, ale nesprávnym ošetrovaním samotnej zákazníčky. Už len to Vaše prezentovanie seba samej je smiešne, neprofesionálne a prehnané. Neznamená, že keď máte vyštudovanú zdravotnícku školu, tak musíte byť jednoznačne TOP! Dlho som sa rozhodovala ku ktorej kozmetičke pôjdem, nakoniec som si vybrala Veroniku Kocianovú, vďaka Vašim recenziám, ktoré si na 200% píšete sama aj s Vašim podareným manželom. Nehovorím, že nemám ani jednu čiarku, ale vďaka recenziám a Vašim prezentovaním sa, som si to obočie predstavovala úplne inak. Samozrejme, že potrebujem korekciu, ktorú má každá kozmetička v cene, ale do Vášho salónu už nevkročím! Nemám problém dať 80 eur za korekciu, ale do Vášho vrecka by som už nedala ani cent! Moje obočie nie je hodné 120 eur! Veroniku Kocianovú v žiadnom prípade neodporúčam, ani keby bola jediná pod slnkom! (čo sa aj tak prezentuje)

Ludmila33

V novembri som si dala urobiť permanentný make up obočia. Bola som veľmi spokojná s prístupom a profesionalitou práce pani Veroniky Kocianovej ktrorej prácu doporučujem každému kto rozmýšľa nad týmto zákrokom nakoľko som z výsledkom veľmi spokojná.

Ivana987

Na permanentny make-up jednoznacne odporucam zajst k Veronike Kocianovej. Je sikovna, precizna, s velkym citom pre detail. Ja som si dala spravit permanentny make-up obocia ciarkovanou metodou a s vysledkom som maximalne spokojna. Naozaj odporucam.

LienkaM

Dobrý deň. Nie je jednoduché nájsť naozaj profesionálku ako pani Veroniku Kocianovú na permanentný make-up. Potrebovala som dotvarovať obočie a dotetovať miesta, kde mi už nerástlo. Pani Veronika mi vytvorila super tvar a aj farba bola zvolená veľmi vhodne. Zákrok prebehol veľmi rýchlo a hojenie tiež. S výsledkom som už bola spokojná po prvej návšteve a druhú návštevu som absolvovala dva mesiace po prvej. Konečný výsledok je fantastický. ďakujem veľmi pekne Veronike Kocianovej.
Lenka

Zuzana26

Ja som tiež dlho váhala nad voľbou permanentného make-upu. Nakoniec som sa, ale rozhodla to skúsiť nakoľko moje obočie bolo fakt v hroznom stave :( ... Na googli som našla pani Veroniku Kocianovú a tak som sa rozhodla ju kontaktovať. Všetko prebiehalo na veľmi profesionálnej úrovni, nič ma nebolelo a zákrok prebehol úplne v poriadku, povedala by som, že až vysoko nad moje očakávania :) Som naozaj veľmi spokojná a určite odporúčam aj Vám :)