Permanentny make-up

iva h

Pnšie pery sa daju vytienovat,mne to tak spravili a vyzerá to veľmi pekne,a najradšej som obočiu,to je priam skvelé.Ale mne to robili v B.B.,takže v Košiciach neviem.

tyrusqa

vlas:nevyzeraju moc plnsie.ak chces plnsie pery radsej si daj nieco pichnut..plnost dosiahnes "naplnenim".teraz som mudrejsia..ale obocie sa oplati,viem si ho teraz aj sama dofarbovat.

tyrusqa

gogo inka:neviem kde v ke to robia ja som sice z ke,ale robila mi to kamoskina znama a ta je z Novych zamkov.Este aj moja kozmeticka z ke mi to potom chvalila,ze kde som si to dala robit, ze pekna praca.

tyrusqa

matusska,vobec to nevyzera hrozne,to mam najradsej,ked niekto nieco komentuje a prd o tom vie.kozmeticka ti dopasuje farbu k farbe obocia a takisto pery ti dopasuje.vobec to nie je tak viditelne a nevyzera to neprirodzene.mozno sa to da urobit aj neprirodzene..jedna uzka ciara a napr. cierna farba ale zdrava kozmeticka to tak neurobi.mozno ak na poziadanie zakaznicky.

plamienok

Aj ja mam upravene obocie a uz niekolko rokov:Dam si to vzdy podla potreby dorobit.Suhlasim,ze si na to treba najst odbornika.Ja som velmi spokojna.Doporucujem.

iva h

Dá sa to vydržať,ale treba si dobre vybrať,kto to robí.Ja som staršia a vypadli mi vonkajšie tretiny obočia,to sa robí každému,teraz ked je to vytetované,je tvár mladšia a nemusím každé ráno triafať obočie,to bola otrava.